Informacje27 stycznia 2013, 00:00,

Szkoła Dla Rodziców w Piasecznie zaprasza na Warsztaty Umiejętności Wychowawczych

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne WARSZTATY UMIEJęTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH - SZKO£A DLA RODZICÓW. Warsztaty skierowane są do Rodziców mających dzieci w wieku 0-12 lat. Efektem spotkań może być m.in. uświadomienie rodzicom i wychowawcom, że skuteczność wychowania w znacznym stopniu zależy od wychowującego, pogłębienie samoświadomości i refleksji na temat skuteczności określonych metod wychowawczych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ewą Misztal - specjalista pracy z rodziną Tel. (22) 756-72-63 wew. 110 Ilość miejsc ograniczona. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 9 kwietnia 2013 roku.

WARSZTATY UMIEJęTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH - SZKO£A DLA RODZICÓW PIASECZNO
autor/źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - www.mgops.piaseczno.eu
Tematy:

Informacje27 stycznia 2013, 00:00,

UROKI ZIMY - KONKURS FOTOGRAFICZNY

W lutym 2013 roku odbędzie się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców. W konkursie, nie ma ograniczeń terytorialnych oraz czasowych wykonania zdjęcia. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: UROKI ZIMY. Tematem przewodnim konkursu jest zima i jej prawdziwe oblicze oraz uroki. Czy ZIMA jest Waszą ulubioną porą roku, kiedy lepicie bałwany i podziwiacie biały krajobraz? Pokażcie na swoich zdjęciach, jak postrzegacie zimę, co czujecie zimą oraz jak widzicie uroki zimy, przez szkiełko swojego aparatu. Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły.

KONKURS FOTOGRAFICZNY UROKI ZIMY

Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 lutego 2013 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: UROKI ZIMY, w którym po 10 lutego - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. UWAGA: osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz harmonogramem, który można przeczytać w konkursowym wątku na forum.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
CENTRUM KULTURY PIASECZNO