Informacje2 grudnia 2018, 13:00,

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 grudnia 2018 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Rozrywki Trójkąt ze swoim spektaklem "Szewc Dratewka". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Bilety w cenie 10 zł. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie

„Szewc Dratewka” to z humorem opowiedziana historia dzielnego szewca, ratującego królewnę od śmierci w paszczy smoka, lecz jednocześnie zaskakująca dodatkowymi niestandardowymi wątkami i wciąganiem widowni w akcję sztuki. Spektakl w wysokim stopniu angażuje małych widzów, współpracujących bardzo intensywnie w misji pokonania smoka. Blisko 50% czasu trwania spektaklu zajmują interakcje z dziećmi, a akcja jest żywa i dynamiczna, zabawna. Kostiumy w średniowiecznej stylistyce i muzyka w stylu folk. Obsada: Beata Beling, Artur Beling, Ludwik Schiller. Muzyka: Artur Beling. Zapraszamy.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie_1

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 grudnia 2018, 17:00,

Koncert fortepianowy Yuko Kawai w Łazach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert fortepianowy utalentowanej pianistki Yuko Kawai. Bilety w przedsprzedaży 20 zł/os., w dniu imprezy 30 zł. Ilość miejsc ograniczona! Informacje pod numerem telefonu 22 757 92 09. Honorowana jest Lesznowolska Karta Dużej Rodziny oraz Karta Seniora. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Zapraszamy.

Koncert fortepianowy Yuko Kawai w Łazach

Yuko Kawai -  urodziła się w Nagoi (Japonia). Gra na fortepianie od piątego roku życia. Uczyła się w Okazaki w prefekturze Aichi. W trakcie studiow podyplomowych w Aichi została zauważona przez przebywającego wówczas w Japonii prof. Jana Ekiera. Rezultatem spotkania był przyjazd pianistki do Polski w 1991 roku, kontynuacja studiów w Akademii Muzycznej w Warszawie pod kierunkiem prof. Jana Ekiera i uzyskanie dyplomu tej uczelni w 1994 roku. Jako pierwsza zaprezentowała światowe prawykonanie Koncertów fortepianowych e-moll i f-moll Chopina w wersji na fortepian solo według Wydania Narodowego. Od 2001 r. kontynuuje historyczny projekt „Chopinissimo” (seria recitali wszystkich dzieł Chopina w oparciu o Wydanie Narodowe). "Śmiało można uznać, że liryzm przenikający jej pełną śpiewności grę godny jest Lipattiego”- The Art of Records, 2008. Yuko Kawai prowadzi intensywną działalność koncertową, występuje m.in. w Filharmonii Narodowej, Tokyo Opera City Takemitsu Memorial, Hamarikyu Asahi Hall, Suntory Hall. W 2010 r. odbyła tournée po Japonii z Kwartetem Filharmonii Warszawskiej, podczas którego wykonywała Koncerty fortepianowe Chopina. W tym samym roku wystąpiła w cyklu programu telewizyjnego pt.”Yuko Kawai talks about Chopin National Edition (vol.1-13)” dla CLASSICA JAPAN TV. W 2011 r. ten program otrzymał prestiżową nagrodę “The 1st Satellite Broadcasting Association Award”.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie