Informacje27 czerwca 2009, 00:00,

Szczęśliwa Siódemka FESTYN RODZINNY w Kosowie

Towarzystwo Kulturalno - Oświatowe Wólki Kosowskiej i Kosowa oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zapraszają na FESTYN RODZINNY Szczęśliwa Siódemka w Kosowie. Impreza odbędzie się 28 czerwca 2009 roku, o godzinie 15:00 na boisku sportowym w Kosowie. Organizatorzy zaplanowali: występy artystyczne, tanie zakupy, atrakcyjne licytacje, konkursy, wielką loterię fantową. Wszystko zostanie zakończone zabawą taneczną do północy. Wstęp wolny. Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Kosowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje27 czerwca 2009, 00:00,

Orkiestra Rondo - Koncert Letni w Amfiteatrze Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE w Amfiteatrze w Konstancinie. W najbliższą niedzielę 28 czerwca 2009 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert KONSTANCIńSKIEJ ORKIESTRY ESTRADOWEJ RONDO, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z MUZYK¡ RÓżNYCH NARODÓW. Począwszy od ostatniej niedzieli czerwca, przez cały lipiec i sierpień, godziny popołudniowe w Parku Zdrojowym, umilą koncerty różnych gatunków muzycznych od salonowej muzyki instrumentalnej po swing, dixieland i pop. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Koncerty Letnie do Konstancina.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin