Informacje3 listopada 2014, 20:38,

Szczepienia przeciw grypie w Uwielinach

Zapraszamy osoby powyżej 65 roku życia na bezpłatne szczepienia przeciw grypie. Lekarze przypominają, że szczepienia są najskuteczniejszą metodą zapobiegania grypie i jej powikłaniom. Zaszczepić się na nią powinny szczególnie osoby starsze, które cierpią na choroby przewlekłe, np. astmę, cukrzycę, gdyż objawy tych chorób mogą się nasilić w czasie grypy. Starsi ludzie są również bardziej narażeni na powikłania pogrypowe. Szczepionki dostępne w Ośrodku Zdrowia w Prażmowie – informacja pod numerem telefonu (22) 756 73 82 oraz w Ośrodku Zdrowia w Uwielinach - numer telefonu (22) 727 61 07

Szczepienia przeciw grypie w Uwielinach

Polecane dla Ciebie

Informacje3 listopada 2014, 17:30,

Debata kandydatów na burmistrza

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno organizuje Piaseczyńską Debatę Wyborczą. Odbędzie się ona 3 listopada 2014 r. o godz. 17:30 w Centrum Kultury w Piasecznie. Do udziału w niej zaproszeni zostali wszyscy kandydaci na stanowisko burmistrza. Debata będzie dotyczyć wyłącznie kwestii młodzieżowych. Powodem tej decyzji jest ograniczony czas – nie da się wysłuchać programów wyborczych siedmiorga kandydatów w dwie godziny, gdyż tyle właśnie będzie trwać debata. - Kolejnym powodem jest nasz udział w projekcie "Youth Power – siła młodzieżowych rad", który zakłada m.in. przeprowadzenie takiej właśnie debaty – wyłącznie na temat młodzieży - tłumaczą organizatorzy. Zapraszamy przede wszystkim uczniów piaseczyńskich szkół - dodają.

Debata kandydatów na burmistrza

Debata będzie dotyczyć wizji i planów dla Piaseczna, natomiast szczególny nacisk kładziony będzie na przedstawienie planów w stosunku do młodych. Kandydaci określą swoje poglądy dotyczące problemów istotnych dla młodzieży w Piasecznie oraz zaprezentują swój plan na najbliższą kadencję dla tej grupy naszej społeczności. - Oczekujemy od kandydatów wizji Piaseczna atrakcyjnego dla młodych ludzi - mówią przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno.