Informacje5 sierpnia 2010, 00:00,

Szczepienia dzieci - poradź się pediatrów w CMP Piaseczno

Szanowni rodzice, szczepienia to jedne z najważniejszych działań profilaktycznych chroniących nasze pociechy przed groźnymi chorobami i ich powikłaniami. Dowiedz się wszystkiego o ochronie zdrowia Twojego dziecka - poradź się pediatrów w CMP Piaseczno.

Oprócz obowiązkowych szczepień są również takie, które można wykonać dodatkowo. Chronią one przed Rotawirusami, Meningokami, Pneumokokami oraz Ospą Wietrzną. Zachęcamy do konsultacji z pediatrami Centrum Medycznego CMP, którzy odpowiedzą na Państwa pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości oraz podpowiedzą, które szczepionki są ważna dla Waszego malucha.

Zadzwoń i umów wizytę pod numerem infolinii: 0801 412 414* (koszt jak za połączenie lokalne). UWAGA: WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE PO WIZYCIE U PEDIATRY WYŚL¡ DO NAS MAILA Z HAS£EM "SZCZEPIENIA W CMP" OTRZYMAJ¡ SPECJALNE RABATY NA PE£NOP£ATNE SZCZEPIENIA! email: info@cmp.med.pl
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE CMP
Tematy:

Informacje6 sierpnia 2010, 00:00,

Konkurs Foto - Konstancin-Jeziorna Moja Mała Ojczyzna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ogłasza Wakacyjny Konkurs Fotograficzny dla uczniów klas VI szkół podstawowych oraz klas I-III gimnazjów (w roku szkolnym 2010/2011) z terenu Konstancina-Jeziorny pt.: KONSTANCIN-JEZIORNA MOJA MA£A OJCZYZNA. Termin składania prac konkursowych upływa 6 września 2010 roku. Na zwycięzców konkursu fotograficznego czekają nagrody!

KONKURS FOTOGRAFICZNY KONSTANCIN-JEZIORNA MOJA MA£A OJCZYZNA

Tematem konkursu jest "Konstancin-Jeziorna Moja Mała Ojczyzna" - krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca Konstancina-Jeziorny. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a także opublikowane na naszej stronie internetowej oraz pokazane na wystawie w mieście partnerskim Pisogne we Włoszech. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem konkursu regulamin.doc (75KB) oraz oświadczenie uczestnika oświadczenie.doc (77KB).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna