Informacje27 września 2014, 10:00,

Szalony weekend z Angry Birds w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Potrafiący nieźle przyspieszyć żółty zwierzak, eksplodujący czarny bohater, a może klasyczny, lecący po łuku czerwony ptak – którą postacią kultowej gry Angry Birds najlepiej trafia się do celu? Sprawdzą to najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy w najbliższy weekend będą mogli zdobyć cenne punkty, niszcząc drewniane konstrukcje za pomocą pluszowych, rozsierdzonych ptaszyn.

Szalony weekend z Angry Birds w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Mali, ale niezwykle niszczycielscy bohaterowie najpopularniejszej gry na smartfony oraz ich zaciekła walka z zielonymi prosiakami przeniesie się z wirtualnego świata do wydzielonej w pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno strefy już w najbliższy weekend 27 i 28 września 2014 roku. Na specjalnym torze amatorzy Angry Birds będą mogli ustawić wymyślne konstrukcje z drewnianych klocków, aby następnie dokonać ich destrukcji przy użyciu pluszowych, wściekłych ptaszyn.

Dwudniowej zabawie towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami. Gracze będą musieli między innymi zbudować wyższą od siebie wieżę, a następnie strącić z niej świnkę na najwyżej punktowane pole czy rzucić pluszowym ptakiem do wyznaczonego celu. Na wszystkich, którzy zdecydują się spróbować swoich sił w zabawie, czekają karty kolekcjonerskie Angry Birds. Najlepsi uczestnicy mogą zaś liczyć na atrakcyjne gry planszowe.

Szalony weekend z Angry Birds w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Wydarzenie będzie również wspaniałą okazją, by w rodzinnym czy przyjacielskim gronie przetestować inne gry planszowe i zręcznościowe ze wściekłymi ptakami w roli głównej. Dodatkowo swoje spotkanie z Angry Birds maluchy będą mogły upamiętnić dzięki specjalnej sesji zdjęciowej z wielkim pluszowym bohaterem gry.

Wielkie rzucanie wściekłymi stworzeniami odbędzie się w sobotę i niedzielę 27 i 28 września w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Do zabawy można się przyłączyć w godzinach 10.00 – 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 września 2014, 10:30,

Bezpłatne warsztaty dla rodziców


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 września 2014 roku rozpocznie się kolejna edycja cieszących się dużym zainteresowaniem spotkań MAMA WIE! Projekt jest skierowany do kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców. Odbędzie się w 12 miastach w Polsce. Misją przedsięwzięcia, w myśl haseł: MAMA WIE!, MAMA CZUJE!, MAMA ROZUMIE! jest uświadomienie przyszłym mamom, że instynkt macierzyński pomoże im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem. Zaproszeni goście poszerzą ich umiejętności i rozwieją wszelkie wątpliwości. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia.

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Spotkanie w Piasecznie odbędzie się w dniu 27.09.2014 r. (sobota) w godz. 10:30-13:30 w Centrum Konferencyjnym hotelu DeSilva przy ul. Puławskiej 45B. Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, psychologii czy pielęgnacji dzieci.

Gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie pan Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na facebook’u www.facebook.com/warsztatymamawie Liczba miejsc ograniczona!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie