Informacje22 marca 2018, 18:00,

Syria - Klub Podróżnika w Konstancinie Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Klubu podróżnika nt. "Syrii". Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa15, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy. Na spotkaniu nie zabraknie imponujących zdjęć Syrii, które będą uzupełnione komentarzem autorki Natalii Żurawskiej. Podróżniczka studiowała w Syrii przed wojną, a obecnie jest tłumaczem języka arabskiego. Zapraszamy na podróż od Morza Śródziemnego do Euftatu, od Aleppo do Wzgórza Golan, która przybliży nas do historii wielonarodowego i wielokulturowego kraju.

SYRIA - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE JEZIORNIE

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 marca 2018, 11:00,

WOW Cyrk Korona w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 marca 2018 roku o godz. 13.00 oraz 16.00 odbędzie się występ Cyrku Korona, który przedstawi swoj program WOW. Miejsce: Targowisko przy ul. Jana Pawła II w Piasecznie.Wstęp kosztuje 30 zł. Czas trwania: 120 minut, w tym przerwa: 15 minut. Atrakcje podczas przerwy: przejażdżki na wielbłądach oraz kucykach i zwiedzanie cyrkowego zoo. Program cyrku do zapoznania się na stronie internetowej: cyrk-korona.com.pl

CYRK KORONA W PIASECZNIE

Nowy extreme program WOW to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana. Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CYRK KORONA W PIASECZNIE

Efekt WOW jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka. Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie. Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie