Informacje18 grudnia 2008, 00:00,

SYLWESTER w Cygańskim Stylu w Karczmie Stara Chata

Karczma Stara Chata w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza mieszkańców na SYLWESTER w CYGAńSKIM STYLU, który odbędzie się w nocy z 31 grudnia 2008 na 1 stycznia 2009. Rozpoczęcie Balu Sylwestrowego zaplanowane zostało na godz. 21:00. Zabawa sylwestrowa odbędzie się przy cygańskim zespole, a w trakcie trwania balu, będą organizowane konkursy z nagrodami. Koszt Balu Sylwestrowego wynosi 300 zł od 1 osoby. Jest możliwość zamówienia kuligu z pochodniami i piersiówką w cenie 50 zł od 1 osoby. Serdecznie zapraszamy na Szampańską Zabawę razem z Karczmą Stara Chata.

SYLWESTER 2008/2009

Zimne przekąski: dechy wiejskich wędlin i mięs pieczystych – wyrób własny, wyborne sery pleśniowe i twarde z owocami, rolada i indyka z orzeszkami pistacjowymi w sosie chaud – froid, tymbaliki drobiowe z zielonym groszkiem, mini tatarki z łososia z jajeczkiem przepiórczym, śledź trzy smaki, smalec staropolski + cebulka + ogórki kwaszone, sałatka z oliwką z krainy słońca z posmakiem brzoskwiniowym w sosie curry, sałatka po staropolsku.
Dodatki: masło, pieczywo, chrzan, ogórek konserwowy, papryka konserwowa, grzybki marynowane.
Dania na gorąco na kuchni węglowej: żur staropolski na zakwasie z kiełbaską i jajeczkiem, gar bigosu staropolskiego z grzybami i czerwonym winem, barszczyk czerwony z uszkami.
Danie na gorąco wydane na wejście: rolada z piersi indyczej w sosie ziołowo – miodowym w złocistej otoczce, dufinki.
Danie na gorąco wydane o godzinie 23.00: łosoś wydany na ryżu ze szpinakiem blanszowanym i sosem śmietanowo – krewetkowym.
Deser – specjalna atrakcja wieczoru: piękny i okazały Tort Śmietanowo - Owocowy w kształcie 2009 z wystrzałowymi fajerwerkami.
Napoje : soki, napoje, woda gazowana, woda nie gazowana, kawa, herbata, wódka polska 0,7 litra na 1 parę plus 1 lampka szampana na 1 osobę.

Sylwester w Cygańskim Stylu w Karczmie Stara Chata

Karczma Stara Chata

Ul. Wiekowej Sosny 50
05-540 Zalesie Górne
Tel. (022) 756-51-19
e-mail: biuro@starachata.com.pl
strona: www.starachata.com.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 grudnia 2008, 00:00,

18 grudnia RADIO DLA CIEBIE nadaje z terenu Piaseczna

Informujemy, że w najbliższy czwartek 18 grudnia 2008 roku do Piaseczna przyjedzie - Radio dla Ciebie www.rdc.pl. W godzinach porannych od 7:00 do 8:30, wóz transmisyjny zostanie rozstawiony przy stacji PKP w Piasecznie. Oprócz Radia dla Ciebie, będzie również ekipa iTV Piaseczno oraz urzędnicy UMiG Piaseczno, do kompletu potrzebni są mieszkańcy, którzy chętnie wypowiedzą się na poruszane tematy, dotyczące przede wszystkim komunikacji Piaseczno - Warszawa.

Radio dla Ciebie o godzinie 10:15 i 11:30, ma dodatkowy czas antenowy, na który przemieszczą się z wozem transmisyjnym do centrum Piaseczna. Oprócz tego w planach jest przeprowadzenie rozmowy z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno oraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej - emisja będzie na antenie radia w aktualnościach o godz. 16:00. Poinformujcie o tym, swoich znajomych. Zapraszamy mieszkańców Piaseczna.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno