Informacje2 lipca 2014, 21:43,

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Aspirant sztabowy Sylwester Stępień został nowym Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii. Wczoraj odbyło się uroczyste wprowadzenie przez mł. insp. Jarosława Konończuka Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Na powitaniu obecny był również burmistrz miasta Góry Kalwarii Pan Dariusz Zieliński.

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Od 1 lipca 2014 roku aspirant sztabowy Sylwester Stepień objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii. Wczoraj został wprowadzony w obowiązki służbowe przez młodszego inspektora Jarosława Konończuka Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

Sylwester Stępień nowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Górze Kalwarii

Aspirant sztabowy Sylwester Stępień ma 40 lat, służbę w Policji pełni od 1994r. Od 2007 roku służył w Komisariacie Policji Warszawa Włochy na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony o specjalności bezpieczeństwo narodowe. Życzymy samych sukcesów zawodowych Panu Komendantowi.

Informacje5 lipca 2014, 13:00,

85-lecie OSP w Uwielinach

W dniu 5 lipca 2014 roku odbędą się uroczyste obchody 85-tej rocznicy założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Uwielinach. Uroczystości rozpoczną się o godz. 13:00 Mszą św. w kościele Św. Jana Chrzciciela w Kędzierówce. Dalsza część jubileuszu odbędzie przy remizie OSP. Program uroczystości przewiduje m. in. wręczenia nowego sztandaru jednostce, wręczenie medali i odznak dla zasłużonych działaczy OSP oraz festyn strażacki. Organizatorzy zapraszają serdecznie sympatyków straży pożarnej.

85-lecie OSP w Uwielinach