Informacje31 grudnia 2009, 00:00,

Sylwester NOWY 2010 ROK - życzenia dla mieszkańców


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Najwyższy czas zacząć szykować się na sylwestrowy bal. Już za kilka godzin (o północy), niebo zaleje fala rozbłysków od sztucznych ogni, wystrzelą korki od szampana i zaczniemy hucznie obchodzić początek Nowego 2010 Roku. Zapewne wielu mieszkańców miało dylematy, gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra: we własnym domu, czy gdzieś poza, a jeśli poza to w lokalu, na prywatce czy pod gołym niebem? :-) Niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób będziecie witali Nowy Rok 2010, życzymy Wam świetnej zabawy sylwestrowej i wspaniałych emocji!

Sylwester Witamy Nowy 2010 Rok

Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Niech w nadchodzącym Nowym 2010 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Niech taneczny, lekki krok, będzie z Wami cały rok, Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2010 Roku! DO SIEGO ROKU!
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje31 grudnia 2009, 00:00,

Nocna Pomoc Lekarska będzie w przychodni przy Fabrycznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że od godz. 8.00 rano 1 stycznia 2010 roku, przywrócona zostanie w przychodni przy ul. Fabrycznej 1. Nocna Pomoc Lekarska. Świadczona ona będzie dla pacjentów Przychodni Publicznych z Piaseczna, Gołkowa, Głoskowa, Złotokłosu i Zalesia Górnego. W dni powszednie nocna pomoc udzielana będzie w godz.. 18.00 - 8.00.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie