Informacje31 grudnia 2009, 00:00,

Sylwester NOWY 2010 ROK - życzenia dla mieszkańców

Najwyższy czas zacząć szykować się na sylwestrowy bal. Już za kilka godzin (o północy), niebo zaleje fala rozbłysków od sztucznych ogni, wystrzelą korki od szampana i zaczniemy hucznie obchodzić początek Nowego 2010 Roku. Zapewne wielu mieszkańców miało dylematy, gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra: we własnym domu, czy gdzieś poza, a jeśli poza to w lokalu, na prywatce czy pod gołym niebem? :-) Niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób będziecie witali Nowy Rok 2010, życzymy Wam świetnej zabawy sylwestrowej i wspaniałych emocji!

Sylwester Witamy Nowy 2010 Rok

Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Niech w nadchodzącym Nowym 2010 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Niech taneczny, lekki krok, będzie z Wami cały rok, Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu do sukcesu. Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2010 Roku! DO SIEGO ROKU!
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje31 grudnia 2009, 00:00,

Nocna Pomoc Lekarska będzie w przychodni przy Fabrycznej

Informujemy, że od godz. 8.00 rano 1 stycznia 2010 roku, przywrócona zostanie w przychodni przy ul. Fabrycznej 1. Nocna Pomoc Lekarska. Świadczona ona będzie dla pacjentów Przychodni Publicznych z Piaseczna, Gołkowa, Głoskowa, Złotokłosu i Zalesia Górnego. W dni powszednie nocna pomoc udzielana będzie w godz.. 18.00 - 8.00.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno