Informacje31 grudnia 2011, 00:00,

SYLWESTER NA RYNKU W TARCZYNIE - ZAPRASZAMY

Burmistrz Gminy Tarczyn Barbara Galicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Dębski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkich mieszkańców na SYLWESTER W TARCZYNIE, który odbędzie się 31 grudnia 2011 roku. Miejsce: Rynek w Tarczynie. Impreza rozpocznie się o godz. 23.00 a zakończy 1 stycznia 2012 roku o godz. 2.00 Poczas sylwestrowej imprezy zagra zespół GOŚCIE. Zapraszamy!

SYLWESTER W TARCZYNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje20 grudnia 2011, 00:00,

Przyjdź na Kiermasz Dywanów w Cech Rzemiosł Piaseczno

W najbliższą środę 21 grudnia 2011 roku w godz. 9.00-11.00 odbędzie się Kiermasz Dywanów. Miejsce: Cech Rzemiosł Różnych, ul. Kościuszki 11 w Piasecznie. Ceny dwa razy niższe niż w sklepie, atrakcyjne wzory, oraz będzie możliwy transport zakupionych dywanów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyprzedaż dywanów.