Informacje29 grudnia 2010, 00:00,

Sylwester 2010 na Rynku w Tarczynie - zapraszamy

Barbara Galicz Burmistrz Gminy Tarczyn, Jan Dębski Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, na wspólne przywitanie Nowego Roku na Rynku w Tarczynie. Impreza odbędzie się 31 grudnia 2010 roku od godz. 23.00 do 2.00. W imieniu organizatorów miejskiego Sylwestra, zapraszamy mieszkańców na wspaniałą zabawę.

SYLWESTER W TARCZYNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Lodowisko jest czynne w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia - lodowisko powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, jest czynne: 24 grudnia (9.00-17.00), 25 grudnia (12.00-21.00), 26 grudnia (10.00-21.00). Osoby zainteresowane aktywnym spędzeniem świąt, zapraszamy na lodowisko w Piasecznie.

jazda na lodzie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno