Informacje20 września 2016, 17:00,

Sycylia z doświadczeń podróżnika - Klub Turystyczno-Krajoznawczy

20 września 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Turystyczno-Krajoznawczego, którego tematem będzie Sycylia z doświadczeń podróżnika. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie. Zapraszamy!

SYCYLIA Z DOŚWIADCZEŃ PODRÓŻNIKA - KLUB TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY

Klub Turystyczno-Krajoznawczy KDK został powołany 27 kwietnia 2015 r. przez Dyrekcję Konstancińskiego Domu Kultury i działa jako sekcja KDK na podstawie Porozumienia zawartego z mgr. Zbigniewem Krakowiakiem jako moderatorem Klubu. Podstawowym zadaniem Klubu jest takie programowanie imprez turystyczno-krajoznawczych, by promowały dzieje, piękno i dorobek Gminy Uzdrowiskowej Konstancin-Jeziorna, piękno Mazowsza, innych regionów Polski oraz rzetelnie informowały o krajach Unii Europejskiej. Działalność Klubu opiera się na organizowanych Spotkaniach Krajoznawczych oraz wycieczkach krajoznawczych. Organizatorem wycieczek jest Witold Biernacki. Klubu zyskała uznanie wśród mieszkańców Gminy – w Spotkaniach Krajoznawczych uczestniczy ok. 30 osób, w tym członkowie Rady Miejskiej i sołectw, a w wycieczkach krajoznawczych z reguły 40 osób. Na organizowane wycieczki krajoznawcze Klub nie otrzymują jakichkolwiek dofinansowań.

Informacje21 września 2016, 09:00,

Spotkanie autorskie z Dorotą Gellner

21 września 2016 roku o godzinie 9:00 w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ulicy Kościuszki 49 odbędzie spotkanie autorskie z Dorotą Gellner, autorką książek dla najmłodszych. Drugie spotkanie odbędzie się tego samego dnia o godzinie 11:00 w nowej siedzibie Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno w Zalesiu Górnym przy ulicy Białej Brzozy 3. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dorotą Gellner.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOROTĄ GELLNER