Informacje13 maja 2017, 06:00,

Świętuj urodziny Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

Już od najbliższej soboty 13 maja Centrum Handlowe Auchan Piaseczno świętuje „odjazdowe urodziny”. Do 28 maja będzie można wygrać atrakcyjne nagrody - bony wycieczkowe oraz kultowe rowery czy elektryczne deskorolki.

ŚWIĘTUJ URODZINY CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN PIASECZNO - ZRÓB ZAKUPY, WYGRAJ WAKACJE

Przez ponad dwa tygodnie Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będzie świętować kolejną rocznicę otwarcia obiektu. Tym razem atrakcje odbędą się pod hasłem „odjazdowe urodziny”. By zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, wystarczy zrobić zakupy w sklepach galerii handlowej za minimum 50 zł, odwiedzić stoisko konkursowe, zgadnąć, ile słodyczy znajduje się w specjalnej gablocie, pokazać paragon i podać odpowiedź. W konkursie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Wśród nagród są dwa bony wycieczkowe o wartości 5000 zł każdy, dwa kultowe miejskie rowery i dwie elektryczne deskorolki. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie www.auchapiaseczno.pl. W akcji można wziąć udział w dniach 13-28 maja w godzinach 10-20.

Informacje20 maja 2017, 08:00,

Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Żabieńcu 2017

Największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce pojawi się 20 maja 2017 roku w Piasecznie. Będzie to V edycja cyklu w sezonie 2017. Cezary Zamana, były zawodowy kolarz, legenda polskich sportów rowerowych zaprasza do wspólnej sportowej zabawy! Baza zawodów stanie na stadionie przy ulicy Leśnej 15 w Żabieńcu.

CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W ŻABIEŃCU

Maratony rowerowe to wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery zróżnicowane trasy przystosowane do każdej grupy wiekowej. Dla dzieci dystans Hobby (8 km), dla dorosłych Fit (19 km) i Mega (49 km), natomiast dla osób szukających mocnych doznań jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 76 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie.

Dla najmłodszych zawodników zorganizowany zostanie specjalny wyścig MiniMini+ Mazovia. Na starcie pojawi się znana wszystkim dzieciom z ekranów telewizyjnych rybka MiniMini. Stacja telewizyjna MiniMini+, która patronuje całemu wydarzeniu przygotuje dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami oraz upominki.

Dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy MAYERSPORT. Podczas zawodów od godziny 12:00 będą tam organizowane konkursy z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Zorganizowana zostanie klasyfikacja dla mieszkańców Piaseczna. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Już dziś zapisz się na maraton. Szczegóły na stronie www.mazoviamtb.pl

O odpowiednie nawodnienie zawodników podczas sportowej rywalizacji zadba sponsor tytularny zawodów – naturalna woda mineralna Cisowianka. Na najmłodszych sportowców czekać będzie MOJA PIERWSZA CISOWIANKA natomiast na dorosłych zawodników Cisowianka w sportowej butelce 0,7 litra. Do zobaczenia na trasie!

CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON W ŻABIEŃCU

Cisowianka Mazovia MTB Marathon program zawodów:
• 14.00-17.00- zapisy w biurze zawodów
• 8.00 - 11.30 - zapisy w Biurze Zawodów
• 10.15 - ustawianie zawodników w sektorach startowych na dystansie Hobby i ich opiekunów
• 10.20 - start dystansu Hobby
• 11.00 - ustawianie zawodników w sektorach startowych (dystanse Fit, Mega, Giga)
• 11.30 - start dystansów Fit, Mega, Giga
• 12.30 - dekoracja dystansu Hobby
• 12.40 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Hobby
• 14.00 - dekoracja dystansu Fit
• 14.10 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Fit
• 14.20 - dekoracja dystansu Mega
• 14.30 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Mega
• 15.30 - dekoracja dystansu Giga
• 15.40 - dekoracja mieszkańców Piaseczna na dystansie Giga
• 16.00 – zakończenie

Zawody mini mini+ mazovia
godz. 12.00 - 12.30 – zapisy rowerki biegowe
godz. 12.45 - odprawa techniczna i start dzieci na rowerkach biegowych
godz. 12.30 - 13.00- zapisy rowerki tradycyjne
godz. 13.30 - odprawa techniczna i start dzieci na rowerkach tradycyjnych
godz. 13.00 - 14.30 - wręczanie upominków uczestnikom wyścigu MiniMini+Mazovia

Rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki) - rok urodzenia 2013 i młodsi
kategoria - rowerki biegowe (chłopcy i dziewczynki) - jedno okrążenie
Rowerki tradycyjne (chłopcy i dziewczynki)
• 4 lata, rok urodzenia 2012 - jedno okrążenie
• 5 lat, rok urodzenia 2011- dwa okrążenia
• 6 lat, roku urodzenia 2010- dwa okrążenia
• 7 lat, rok urodzenia 2009- trzy okrążenia
• 8 lat, rok urodzenia 2008- trzy okrążenia.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie