Informacje15 sierpnia 2017, 07:30,

Święto Wojska Polskiego 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 sierpnia 2017 roku o godz. 9:30 ZKiBWP koło w Piasecznie i Nadleśnictwo Chojnów zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego. Miejsce: Lasy Chojnowskie, Leśniczówka.

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 sierpnia 2017, 14:00,

Tańce Świata - Harmonium Duo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 sierpnia 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni, w ramach którego będzie można posłuchać Tańców Świata. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Argentyńskie tango, rosyjski walc, węgierski czardasz, rumuńska hora, czy wreszcie polski; polonez, mazurek czy kujawiak, to tylko niektóre z tańców, które w wyjątkowej, autorskiej interpretacji wykona akordeonowy duet Harmonium Duo.

TAŃCE ŚWIATA - HARMONIUM DUO

Harmonium Duo - twórczość najwybitniejszych kompozytorów w aranżacji na duet akordeonowy nabiera wyjątkowych walorów, dzięki niezwykłym możliwościom barwowym, brzmieniowym oraz technicznym, jakie dają artystom współczesne akordeony koncertowe. Ta muzyka wciąga słuchacza od pierwszych chwil, i odbierana jest zawsze z wielkim entuzjazmem przez publiczność na wszystkich kontynentach świata. Hubert Giziewski oraz Iwo Jedynecki ukończyli Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Należą do czołówki najwybitniejszych polskich muzyków swojego pokolenia. W czasie wieloletniej edukacji artystycznej zdobyli szereg najwyższych nagród i wyróżnień na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach muzycznych w kraju i za granicą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie