Informacje17 maja 2013, 00:00,

Święto Niezapominajki i Dzień Mamy w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają na imprezy z okazji Święta Niezapominajki i Dnia Matki, które odbędą się w dniach 18-19 maja 2013 roku. O godz. 14.45 przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury zostanie podstawiony autobus do przewozu osób na koncert. Zapraszamy na Święto Niezapominajki i Dzień Mamy.

ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI I DZIEń MAMY W TARCZYNIE

Święto Niezapominajki i Dzień Mamy program:

18 maja 2013 Rynek w Tarczynie
Wystawa fotograficzna - Jan Paweł II
19 maja 2013 Hala sportowa Zespołu Szkół, przy. ul. Szarych Szeregów
15.00 - Pokazy taneczne Klubu Sportowego GRAWITACJA
15.30 - Koncert Chóru Miasta Tarczyna
16.00 - TOBIE MAMO - koncert muzyczny w wykonaniu artystów scen warszawskich.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje17 maja 2013, 00:00,

Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej

Parafii Zesłania Ducha Świętego zaprasza wszystkich mieszkańców na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, czyli Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2013 roku. Miejsce: Parafia Zesłania Ducha Świętego przy ul. Słonecznej 7/9 w Starej Iwicznej. Jak co roku zapraszamy na niezwykłe wydarzenie duchowe i w zupełnie nieduchowych wymiarach również. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego to najważniejsze Święto społeczności parafialnej w Starej Iwicznej. Przyjdź i zaproś znajomych.

ODPUST PARAFIALNY I FESTYN W STAREJ IWICZNEJ

Odpust Parafialny i Festyn program uroczystości:

13:00 - Msza Święta Odpustowa
Po Mszy św. rozpoczęcie Festynu
Na scenie:
14:30 FUNKY SZAYKA
15:25 Pokaz taneczny dzieci z przedszkola NUTKA
15:50 ANYWAY
16:40 Iluzjonista Tomasz Bieliński
19:10 OLA B£ACHNO QUARTET
20:00 LOMBARD (koncert do godz. 21:30)

Poza sceną: dmuchańce, gokarty, garncarnia Jehn-Olszewskich, Skauci Europy prowadzący gry i zabawy, strażacy z pokazami swoich umiejętności, konkurs plastyczny z nagrodami, Loteria Fantowa. Jak zwykle, od lat pyszna kuchnia (kiełbasa i kaszanka z grilla, grochówka, frytki, nugettsy, hotdogi, domowe ciasto, herbata i kawa, cola i tymbark, wata cukrowa, popcorn, lody). Zapraszamy na Odpust Parafialny i Festyn w Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola