Informacje1 października 2016, 09:00,

ŚWIĘTO LATAWCA W KONSTANCINIE 2016

1 października 2016 roku zapraszamy na Święto Latawca. W sobotę na niebie nad Łąkami Oborskimi będzie można podziwiać latawce i modele latające skonstruowane w pracowni modelarskiej Konstancińskiego Domu Kultury. Oprócz pokazów odbędzie się otwarty konkurs o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest to konkurs dla młodych konstruktorów w kategoriach: do lat 6, do lat 10, do lat 14 oraz powyżej 14 lat. Zapraszamy na Święto Latawca.

ŚWIĘTO LATAWCA W KONSTANCINIE 2016

Informacje30 września 2016, 19:00,

Moje córki krowy - Kino w Hugonówce

30 września 2016 roku o godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina. W Hugonówce przy ul. Mostowej 15 zostanie wyświetlony film z 2015 roku pn.: Moje córki krowy, w reżyserii Kingi Dębskiej. To przejmująca, skłaniająca do refleksji i zarazem niezwykle zabawna, tragikomiczna opowieść o rodzinnych relacjach. W rolach głównych prawdziwe gwiazdy polskiego kina w niezwykle wyrazistych rolach: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel i Marcin Dorociński. Bilet 10 złotych.

MOJE CÓRKI KROWY - KINO W HUGONÓWCE