Informacje6 października 2018, 08:00,

Święto Latawca - Łąki Oborskie 2018

6 października 2018 roku zapraszamy na Święto latawca. Na niebie nad Łąkami Oborskimi (za targowiskiem na Grapie) będzie można podziwiać latawce i modele latające. W programie zaplanowano zawody o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Dyrektora Biura Mazowieckiej Organizacji LOK. Zainteresowanych udziałem w zabawie po bezpłatne materiały do budowy modeli zapraszamy do pracowni modelarskiej, która mieści się w filii Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Anny Walentynowicz 24 czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 17.30 – 19.00. Pracownię prowadzi instruktor Zbigniew Ciećwierz.

ŚWIĘTO LATAWCA - ŁĄKI OBORSKIE 2018

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program
10.00-11.00 Zapisy dzieci w kat. wiekowych do lat: 6, 10 i 14 lat oraz powyżej 14
11.00-11.30 Ocena wykonania modeli latawców
11.30-12.30 Konkursowe loty latawców
12.45 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
13.00 Pokazy lotów modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz modeli „na uwięzi”

ŚWIĘTO LATAWCA - ŁĄKI OBORSKIE 2018

Program
11.00-11.30 Ocena wykonania modeli latawców
11.30-12.30 Konkursowe loty latawców
12.45 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
13.00 Pokazy lotów modeli samolotów zdalnie sterowanych oraz modeli „na uwięzi”

Informacje7 października 2018, 14:30,

Chór Akademicki UW na Festiwalu Musica Classica w Piasecznie

7 października 2018 roku Chór Akademicki UW wystąpi podczas X Międzynarodowego Festiwalu "Musica Classica" organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej "Con Fuoco" w Piasecznie. Zaprezentują utwory sakralne polskich i zagranicznych kompozytorów. Koncert rozpocznie się o godz. 16:30 w Kościele św. Anny w Piasecznie.

CHÓR AKADEMICKI UW NA FESTIWALU MUSICA CLASSICA W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie