Informacje3 maja 2016, 09:45,

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Kalwarii zapraszają 3 maja 2016 r. na uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Przebieg uroczystości w Górze Kalwarii:
- zbiórka pocztów sztandarowych oraz uczestników uroczystości przed Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii o godz. 9.45,
- przemarsz pocztów sztandarowych do Kościoła Parafialnego;
- uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym o godz. 10.00;
- przejście pocztów sztandarowych i delegacji z wiązankami kwiatów na Plac Piłsudskiego;
- wciągnięcie flagi państwowej na maszt;
- odegranie hymnu państwowego;
- przemówienie Burmistrza;
- złożenie wiązanek kwiatów przy popiersiu Marszałka Józefa Piłsudskiego;
- zakończenie uroczystości.

Informacje5 maja 2016, 08:00,

Świętuj z nami urodziny Auchan - moc atrakcji czeka w maju w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Słodkie upominki i fontanna czekolady, bajkowe spotkanie teatralne czy kulinarne zajęcia dla najmłodszych – między innymi takie atrakcje czekają w maju na gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce odbędzie się również zabawa, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody, a w wybranych sklepach będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

ŚWIĘTUJ Z NAMI URODZINY AUCHAN - MOC ATRAKCJI CZEKA W MAJU W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Maj pełen będzie niezwykłych atrakcji. Urodzinowe niespodzianki rozpoczną się w weekend 7 i 8 maja, kiedy to na gości galerii handlowej czekać będą słodkie upominki rozdawane przez animatorów oraz fontanny pysznej czekolady. Każdy będzie miał okazję, aby zasmakować różnorodnych owoców zamoczonych w płynnej czekoladzie.

W niedzielę 22 maja najmłodsi mogą liczyć na bajkowe spotkanie z teatrem w ramach cyklu comiesięcznych spektakli. Tym razem mali widzowie poznają niezwykłą historię smoka wawelskiego. Z kolei w weekend 28 i 29 maja maluchy wezmą udział w wyjątkowych zajęciach kulinarnych, podczas których będą mogły między innymi przygotować samodzielnie pizzę.

Dodatkowo na klientów galerii handlowej czekają urodzinowe promocje i rabaty. Od 7 do 14 maja każdy będzie mógł wziąć udział w wielkim polowaniu na nagrody. Robiąc zakupy w sklepach galerii, każdy będzie miał szansę zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród – lodówkę turystyczną, sportową kamerę, bezprzewodowy głośnik, blender, wkrętarkę akumulatorową czy kask rowerowy. Z kolei w weekend 21 i 22 maja wybrane sklepy zaoferują wyjątkowe urodzinowe promocje i rabaty. W atrakcyjnych cenach będzie można nabyć wiosenno-letnie stylizacje w salonach Orsay czy Promod, buty w CCC lub Deichmann oraz dodatki.

Majowe atrakcje organizowane są z okazji 20. urodzin Centrów Handlowych Auchan w Polsce. Pierwszym obiektem w portfolio firmy jest powstałe w 1996 roku CH Auchan Piaseczno.

Urodzinowe wydarzenia odbędą się w maju w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie