Informacje13 czerwca 2015, 15:00,

ŚWIĘTO GMINY LESZNOWOLA 2015

13 czerwca 2015 roku Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola wraz z jednostkami gminnymi i współorganizatorami serdecznie zaprasza na coroczne wielkie ŚWIĘTO GMINY LESZNOWOLA. Festyn rozpocznie się o godz. 15.00 występem Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej na terenie zielonym przed Urzędem Gminy Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 60. Potem zaprosimy na kolejne ciekawe występy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAKOPOWER. Podczas dnia przewidziane są atrakcje sportowe, artystyczne i wiele innych.

ŚWIĘTO GMINY LESZNOWOLA 2015

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10195
Informacje14 czerwca 2015, 11:00,

Zadbaj o zdrową dietę - bezpłatne badania i porady specjalistów w galerii Auchan Piaseczno

Jakich produktów w diecie unikać, aby cieszyć się szczupłą sylwetką? Jak jeść, aby zachować zdrowie? – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższy weekend każdy będzie mógł zasięgnąć porady dietetyka, a także skorzystać z bezpłatnych badań. Wstęp wolny!

Problem otyłości w Polsce dotyka coraz więcej kobiet i mężczyzn. Wszystkiemu winne są popularne dania typu fast food, siedzący tryb życia oraz brak ruchu. Żeby cieszyć się zgrabną sylwetką i dobrym samopoczuciem, wystarczy silna wola i zaangażowanie. Udowodnią to dietetycy, którzy 13 i 14 czerwca udzielą cennych porad gościom Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

W trakcie bezpłatnej wizyty u specjalisty każdy będzie mógł poddać się pomiarom antropometrycznym, podczas których określone zostaną masa ciała, wzrost, obwód talii oraz bioder, a także ciśnienie tętnicze. Pomiary te, porównane z obowiązującymi normami, pozwolą określić stan odżywienia. Ponadto, będzie można bezpłatnie wykonać badanie ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

- Otyłość, a także nadwaga są poważnym obciążeniem dla organizmu i mogą prowadzić do wielu chorób. Poprzez bezpłatne konsultacje chcemy zwrócić uwagę naszych klientów na to, jak niebezpieczny jest nadmiar kilogramów i pokazać, że poprzez prawidłowe odżywianie można wpłynąć na poprawę jakości naszego życia – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Zebrane podczas badań wyniki pozwolą dietetykom rozpisać odpowiednią dla każdego dietę. Specjaliści przekażą także wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania się na co dzień.

Konsultacje odbędą się w weekend 13 i 14 czerwca 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Badania i porady dietetyczne rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120