Informacje20 lipca 2009, 00:00,

ŚWIETLICA DOMOWA ASNEY dla dzieci 6-12 lat Piaseczno

Świetlica Domowa ASNEY w Piasecznie, powstała z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym oraz ich rodzicach. Zapewniamy dzieciom w wieku 6-12 lat przyjazne i komfortowe miejsce pobytu przed i po skończonych zajęciach szkolnych. Wszystkie dzieci przebywające w Świetlicy Domowej są pod troskliwą opieką starannie dobranej kadry pedagogicznej. Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00. Godziny pracy świetlicy umożliwiają rodzicom oddanie dziecka pod opiekę przed godzinami swojej pracy oraz odebranie dziecka ze świetlicy po skończonej pracy.

ŚWIETLICA DOMOWA ASNEY

Podczas pobytu w Świetlicy Domowej dzieci spędzają czas na nauce (odrabianie lekcji, nauka języka angielskiego, zajęcia dodatkowe wybrane przez rodziców) oraz zabawie i wypoczynku. Pracownicy Świetlicy odprowadzają dzieci do szkoły oraz odbierają dzieci ze szkoły po skończonych zajęciach. Wyręczamy rodziców w odrabianiu z dziećmi wszystkich zadanych lekcji. Pragniemy, aby Świetlica Domowa w Piasecznie, stała się dla dzieci miejscem w którym będą się czuły prawie jak w domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Świetlicy Domowej na stronie internetowej: www.swietlicadomowa.pl

Świetlica Domowa Asney

ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Tel. 788 326 326, 788 326 313
e-mail: kontakt@swietlicadomowa.pl
strona: www.swietlicadomowa.pl

Świetlica Domowa jest czynna od 1 września 2009 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00. Przed 1 września kontakt jedynie telefoniczny lub osobisty po uprzednim telefonicznym umówieniu się. Zapraszamy również do siedziby Świetlicy Domowej na dni otwarte w dniach 25.07.2009 r. i 08.08.2009 r. w godz. 11:00-18:00.
autor/źródło: ŚWIETLICA DOMOWA ASNEY PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Informacje14 lipca 2009, 00:00,

Orkiestra Dęta OSP Gozdowo - Kapeliada Piaseczno 2009

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie serdecznie zapraszają mieszkańców oraz miłośników muzyki, na koncerty PIASECZYńSKA KAPELIADA PIASECZNO 2009. W najbliższą niedzielę 19 lipca 2009 roku o godzinie 12:15, odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi: M£ODZIEżOWA ORKIESTRA DęTA OSP GOZDOWO, dyrygent Edward Wielogócki. Koncert poprowadzi Małgorzata Chmielewska. Koncert odbędzie się na Placu Kisiela w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy na Piaseczyńską Letnią Kapeliadę w Piasecznie.

M£ODZIEżOWA ORKIESTRA DęTA OSP GOZDOWO

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP GOZDOWO powstała w 1992 r. z inicjatywy Teodora Wiśniewskiego, pierwszym kapelmistrzem orkiestry był Sławomir żurawski. Od 2000 r. kiedy funkcję kapelmistrza objął Edward Wielgócki, zwiększyła się liczebność orkiestry, rozpoczęło kształcenie dzieci i młodzieży, powstała grupa taneczna pod kierunkiem Agnieszki Olszewskiej, dzięki czemu wzrósł znacząco także poziom artystyczny orkiestry. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zdobycie: I miejsca na Przeglądzie orkiestr OSP w Płocku w 2004 r.; - I miejsca na Przeglądzie Wojewódzkim Orkiestr OSP w Radomiu w 2004 r.; - II miejsca na Przeglądzie Regionalnym Orkiestr Dętych w Polanicy Zdroju w 2004. W 2005 r. orkiestra wzięła udział w V Ogólnopolskiej Pielgrzymce Strażaków na Jasnej Górze oraz w koncercie W Hołdzie Papieżowi Janowi Pawłowi II w Wadowicach 18 maja 2005 r. W 2006 r. koncertowała w Warszawie w ramach festiwalu Letnia Serenada. Repertuar orkiestry obejmuje bogaty wybór utworów religijnych i patriotycznych, marszowych, standardów muzyki filmowej rozrywkowej i klasycznej. Zobacz koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP GOZDOWO.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno