Informacje27 listopada 2007, 00:00,

Święta na Imoli tor gokartowy IMOLA w Piasecznie zaprasza

Tor Gokartowy IMOLA Piaseczno na okres grudnia 2007 roku, przygotował świąteczne atrakcje i promocje. Od 1 do 31 grudnia 2007 roku, w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 15:00 obowiązuje specjalna świąteczna promocja na gokarty SODI RX 7: jazda 10 minutowa w świątecznej cenie tylko 35 zł!

W okresie świątecznym (1-31 grudzień) Imola w Piasecznie będzie czynna już od godziny 10:00 rano! Skorzystanie z toru gokartowego w godzinach porannych, to świetny sposób na rozpoczęcie dnia i naładowanie akumulatorów przed świątecznymi zakupami! Grudzień w IMOLA to Świąteczne Godziny, czyli więcej czasu na ściganie.

Oprócz tego w grudniu 2007, na IMOLI będziecie mogli kupić niepowtarzalny i oryginalny prezent, jakim bez wątpienia są bony gokartowe! Zapakowane w eleganckie pudełko bony będą wspaniałym prezentem zarówno dla dziecka, jaki i dla dorosłego. Koszt: 1x10 minut (40 zł), 3x10 minut (117 zł), 5x10 minut + kominiarka gratis (185 zł), 10x10 minut + kominiarka gratis (350 zł).

Imola w Piasecznie zachęca również do zapoznania się ze specjalną Ofertą Świąteczną przygotowaną dla firm. Oferta Świąteczna przygotowana przez Imolę, to propozycja dla osób czujących magię Świąt Bożego Narodzenia. IMOLA daje możliwość wspomnienia mijającego roku wspólnej pracy, przy suto zastawionym stole, pachnącej choince, blasku świec i opłatku. Oprócz spotkania przy stole, IMOLA proponuje Puchar Gokartowy lub Golfowy. Ze szczegółami oferty, zapoznaj się otwierając prezentację: oferta (.pps).

Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA znajdziecie na stronie Imoli: www.imola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje28 listopada 2007, 00:00,

Opieka nad dziećmi w Sylwestra w Bebiland Piaseczno

Drodzy Rodzice! Wiele osób, chce w tym roku spędzić Sylwestra, lecz na terenie powiatu piaseczyńskiego nie ma ofert opieki nad dziećmi w noc sylwestrową. Klub Maluszka Bebiland Piaseczno wychodzi z inicjatywą i jeżeli nie mają Państwo, gdzie zostawić swojej pociechy w noc sylwestrową, to zapraszamy do BEBILAND w Piasecznie.

Opieka nad dziećmi w Sylwestra w Klubie Maluszka Bebiland Piaseczno

Oferujemy całonocną opiekę nad dziećmi w Sylwestra! Zajmiemy się Państwa dzieckiem w noc sylwestrową w godzinach od 20:00 do 6:00. Przedział wiekowy dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Cena: 40 zł/h lub 360 zł/noc sylwestrowa (od 20:00 do 6:00). Minimalna liczba dzieci: 10, minimalna liczba godzin: 5h. Oferujemy również możliwość odwiezienia lub odprowadzenia dziecka do domu (w promieniu do 3 km). Przewidzieliśmy również 10% zniżki dla obecnych klientów Bebiland.

Informujemy, że zapisy na opiekę nad dziećmi w noc sylwestrową trwają do 14 grudnia 2007 roku! Liczba miejsc jest ograniczona. Opieka nad dziećmi w Sylwestra, którą oferuje Prywatny żłobek Bebiland, to jedyna taka oferta na terenie Piaseczna i okolic. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami. Zapraszamy!

Bebiland Prywatny żłobek w Piasecznie
ul. Julianowska 36A