Informacje3 listopada 2017, 18:30,

Świeczowisko zaduszkowe w Piasecznie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 listopada 2017 roku o godz. 19.30 w Domu Kultury w Piasecznie odbędzie się zaduszkowe Świeczowisko, czyli kameralne spotkanie z piosenką literacką. Wstęp wolny! Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

ŚWIECZOWISKO ZADUSZKOWE W PIASECZNIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 listopada 2017, 15:00,

Planeta Podwórko w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 listopada 2017 roku o godz. 16.00 będzie można obejrzeć musical dla dzieci i młodzieży pn.: Planeta Podwórko w Konstancinie. Reżyseria – Ewa Cielesz, muzyka – Misza Hairulin, choreografia – Anna Bajer. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dla dzieci - 10 zł, dla dorosłych - 15 zł.

PLANETA PODWÓRKO W KONSTANCINIE

PLANETA PODWÓRKO "Dziś prawdziwych podwórek już nie ma…" - można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie