Informacje4 listopada 2016, 19:30,

Świeczowisko zaduszkowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 listopada 2016 roku o godz. 19:30 odbędzie się Świeczowisko zaduszkowe w Piasecznie. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny.

ŚWIECZOWISKO ZADUSZKOWE PIASECZNO

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Centrum Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu zespołu Parasol Poetica. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. „poezją śpiewaną”, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Pomysłodawcą i moderatorem świeczowisk jest zespół Parasol Poetica, który ten koncert chce poświęcić takim twórcom jak Edward Stachura, Grzegorz Ciechowski, Agnieszka Osiecka czy Marek Grechuta.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 listopada 2016, 18:30,

Spotkanie programowe z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo, aktualna sytuacja polityczna i gospodarcza w naszym kraju jest niepokojąca. Plany podniesienia podatków, uderzenia w przedsiębiorców i nowe socjalistyczne zapędy Rządu powodują, narastające w nas wszystkich obawy. O naszą przyszłość, o edukację naszych dzieci, naszą pozycję w społeczeństwie oraz na arenie międzynarodowej.

Spotkanie programowe z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz w Piasecznie

W dniu 7 listopada 2016 roku o godzinie 18:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, przy ulicy Kościuszki 5 odbędzie się spotkanie z Panią Kamilą Gasiuk-Pihowicz - posłanką Nowoczesnej, oraz Panem Dominikiem Linowskim - ekspertem ds. edukacji oraz działaczami lokalnych struktur.

Serdecznie Państwa zapraszam do wzięcia udziału, wyrażenia swojej opinii w sprawach ważnych, dotyczących Waszej i Waszych rodzin przyszłość.

Tomasz Kosior
https://www.facebook.com/events/168700943589364/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie