Informacje5 października 2018, 17:30,

Świeczowisko z Parasolem w Piasecznie

5 października 2018 roku o godz. 19.30 odbędzie się koncert przy świecach zespołu Parasol Poetica. Koncert jest dla tych, którzy "przez niebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęcia". Koncert odbędzie się w Domu Kultury w Piasecznie przy ulicy Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy.

ŚWIECZOWISKO Z PARASOLEM W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ŚWIECZOWISKO Z PARASOLEM W PIASECZNIE

Informacje8 października 2018, 17:38,

Quest o hrabinie Cecylii Plater-Zyberkównie

Pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno opracowali nowy Quest. Tym razem został on poświęcony postaci hrabiny Cecylii Plater-Zyberkówny, wybitnej osobie, pedagogowi, działaczce społecznej, założycielce szkoły dla dziewcząt w Piasecznie.

Quest o hrabinie Cecylii Plater-Zyberkównie

Quest – czyli gra miejska z zadaniami do wykonania opisanymi właśnie w queście (ulotce), rozpoczyna się na parkingu miejskim w Piasecznie i trwa ok. 30 min. Publikację dofinansowało Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Serdecznie zapraszamy do zabawy i poznania historii hrabiny i jej dokonań.

Quest w formie wydrukowanej ulotki można pobrać w siedzibie Biblioteki Głównej przy ul. Kościuszki 49, a już niebawem dostępny będzie też w pozostałych filiach Biblioteki.

Wersję elektroniczną questu można pobrać: Quest o Cecylii Plater-Zyberkównie (pdf).

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie