Informacje13 maja 2014, 18:07,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 16 maja 2014 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko w CK Piaseczno.

Świeczowisko

Informacje14 maja 2014, 07:25,

Powiat piaseczyński- prywatny serwis informacyjny

Powiat-piaseczyński.info istnieje od 2007 i jest najszybszym źródłem informacji dla wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zawiera najświeższe informacje dotyczące wydarzeń z powiatu piaseczyńskiego obejmującego gminy: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Tarczyn, Góra Kalwaria, Lesznowola, Prażmów. Codziennie naszą stronę odwiedza ok. 1000 unikalnych użytkowników. Najbardziej cieszy nas to, że liczba ta stale rośnie.

Stałym elementem naszego portalu jest wpis w katalogu firm, w którym nasi internauci znajdą kontakt do serwisów, komisów, usługodawców budowlano-remontowych, transportu i wielu innych. Ważnym punktem portalu www.powiat-piaseczynski.info jest informator miejski zawierający informacje o placówkach oświatowych, przychodniach, bankomatach, ośrodkach kultury czy urzędach. Dzięki niemu moga Państwo bez problemu odnaleźć np. szkołę dla swojej pociechy znajdującą się najbliżej Państwa domu. Na naszej stronie zamieszczamy również ogłoszenia drobne oraz bannery reklamowe. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą na terenie całego powiatu piaseczyńskiego i okolic, zapraszamy do współpracy i prezentacji swojej firmy po przez reklamę w naszym serwisie. Jest to najskuteczniejsza, a zarazem najtańsza forma promocji swojej placówki.

Gorąco zapraszamy wszystkich do współpracy.

Tematy: