Informacje16 stycznia 2014, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 17 stycznia 2014 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko w CK Piaseczno.

ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 stycznia 2014, 00:00,

Bal Charytatywny w Prażmowie na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami

1 lutego 2014 roku odbędzie się Bal Charytatywny na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami. Deklarację uczestnictwa można składać do dnia 27 stycznia 2014 roku. Dochód z balu przeznaczony zostanie na organizację rejsu żaglowcem STS Pogoria w 2015 roku dla młodzieży z terenów gminy Piaseczno oraz Prażmów, która zgłosiła się do I edycji KSpŻ.

Bal Charytatywny w Prażmowie na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami

Należy przypomnieć, że młodzież, aby mogła opłynąć Europę, na przestrzeni całego 2014 roku musi zaangażować się w działania na rzecz Wolontariatu a następnie przebrnąć przez eliminacje sportowe. Zapraszamy wszystkich, którzy przez swój udział w Balu chcę wesprzeć projekt. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach www.kspz.org.pl. Deklarację uczestnictwa można składać do dnia 27 stycznia 2014 roku pod numerami telefonów 693 93 5331 lub 505 050 903 oraz na stronach internetowych Katolickiej Szkoły pod Żaglami.

Marcin Kluczyk
Katolicka Szkoła pod Żaglami