Informacje10 kwietnia 2013, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 12 kwietnia 2013 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Stara, bo z osiemnastoletnią tradycją impreza Centrum Kultury. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie.

PARASOL POETICA ŚWIECZOWISKO W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 kwietnia 2013, 00:00,

Pierwszy Mysiadłowski Szafing Wiosenna Wymiana Garderoby w Mysiadle

Zapraszamy na Pierwszy Mysiadłowski Szafing czyli Wiosenną Wymianę Garderoby, która odbędzie się 12 kwietnia 2013 roku w godz. 16:00-19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysiadle przy ul. Topolowej. Zapraszamy rodziców z dziećmi. W trakcie trwania eventu zapewniamy opiekę dla najmłodszych oraz skromne atrakcje, aby pociechy się nie nudziły.

PIERWSZY MYSIAD£OWSKI SZAFING WIOSENNA WYMIANA GARDEROBY W MYSIADLE

Czy przy wiosennych porządkach okazało się, że w Twoich szafach zalegało mnóstwo zbędnych rzeczy? Czy wśród nich znalazły się ubranka dla dzieci, które okazały się za małe? Lub odzież, której już nie będziesz nosić, bo się znudziła? Czy Twoje dziecko ma zabawki, którymi już się nie bawi? A Ty akcesoria, dodatki lub książki, które okazały się nietrafionymi prezentami? Przynieś wszystko na Wiosenny Szafing Wiosenną Wymianę Garderoby i wymień na rzeczy, które będą Ci potrzebne. Zabierz ze sobą znajomych. Im będzie nas więcej tym większa szansa na fajną wymianę.

KLUB PRZEDSIEBIORCZYCH MAM ZAPRASZA NA AKCJę: SZAFING

Zasady Wiosennej Wymiany Garderoby:

- Zgłoś swoją chęć udziału w szafingu - Ania tel. 731 749 133 e-mail: szafing@casualkids.pl
- Przygotuj wszystko, aby było czyste i gotowe do użytku. Możesz wziąć pojemniki, stojak i wieszaki na wyeksponowanie odzieży.
- Zastanów się, na co chciałabyś wymienić swoje rzeczy i umieść odpowiednią informację na stoisku. Usprawni i ułatwi to wymianę Tobie i innym.
- Wymiana rzeczy odbywa się bezgotówkowo.
- Udział w imprezie jest BEZP£ATNY.
- Przedmioty, które nie znajdą nowego właściciela i Tobie nie będą już potrzebne, będzie można zostawić na stoisku. Wszystkie takie rzeczy zostaną zebrane i przekazane do Domu Samotnej Matki w Chyliczkach.
autor/źródło: Ania Kośmicka
Tematy:Lesznowola