Informacje13 listopada 2012, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 16 listopada 2012 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszam na Świeczowisko w Piasecznie.

Podczas piątkowego Świeczowiska, będzie można posłuchać opowieści o chińskich przygodach osób, które reprezentowały Piaseczno w Chinach, zobaczycie zdjęcia, a nawet posłuchacie śpiewu w języku obcym. Więcej informacji na temat ich wyjazdu do Chin, można przeczytać w informacji: piaseczyńska grupa Manaus podbija Chiny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 listopada 2012, 00:00,

Tomasz RagaBoy Osiecki zagra w Zalesiu Dolnym

Indian Taste Smaki Indii w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców na koncert, podczas którego wystąpi: Tomasz RagaBoy Osiecki. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 16 listopada 2012 roku o godz. 19.30. Lokal znajduje się przy Al. 3-go Maja 1 w Zalesiu Dolnym.

Tomasz RagaBoy Osiecki zagra w Zalesiu Dolnym

Tomasz "Ragaboy" Osiecki to muzyk grający na sitarze i dilrubie - klasycznych instrumentach indyjskich, a także basista, akustyczny gitarzysta oraz czasami mandolinista. Na scenie i w studiu współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, min.Masala, Pogodno, T.Love, Behemoth, Renata Przemyk, Halina Młynkova, Michał Rudaś, Mela Koteluk. Na stałe związany jest z zespołem RADIO SAMSARA oraz RARA AVIS. Solo można go usłyszeć podczas RAGABOY LIVE ACT - klimatyczny, chilloutowy materiał w stylu składanek BUDHHA BAR.

Grana na żywo muzyka (sitar i dilruba) przenika się z generowaną z komputera warstwą rytmiczną. Jest to idealna propozycja na wieczór lub miłe popołudnie. Słuchając takiej muzyki można jednocześnie odpocząć i spokojnie porozmawiać, ale nie pozostaje ona obojętna. Ciekawostką jest to, że grając na indyjskich instrumentach cytuje również polskie znane motywy filmowe. Sitar i dilruba - klasyczne instrumenty indyjskie oprócz pięknego magicznego brzmienia posiadają także bardzo bogate walory wizualne. Zapraszam na koncert!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno