Informacje14 października 2016, 19:30,

Świeczowisko Piaseczno dla Kingi


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 października 2016 roku w godz. 19:30-22:00 odbędzie się Świeczowisko. Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny (do nabycia cegiełki na rzecz Kingi). Zamiast płacić za bilet można kupić cegiełkę i wesprzeć leczenie chorej Kingi.

ŚWIECZOWISKO PIASECZNO DLA KINGI

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Ośrodku Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy herbacie i świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu pięcioosobowego zespołu. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. „poezją śpiewaną”, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Pomysłodawcą i moderatorem jest zespół Parasol Poetica. Najbliższemu wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy „dla Kingi”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 października 2016, 10:00,

Lesznowolskie Święto Dyni 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 października 2016 roku zapraszamy wszystkich do Lesznowoli na II edycję Biegu po Dynię i trzecie z kolei Lesznowolskie Święto Dyni. Wydarzenie to jest połączeniem promocji zdrowego trybu życia ze zdrowym odżywianiem, a także okazją do wspaniałej zabawy.

LESZNOWOLSKIE ŚWIĘTO DYNI 2016

LESZNOWOLSKIE ŚWIĘTO DYNI 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie