Informacje13 lutego 2015, 19:30,

Świeczowisko noł Parasol Walentowisko

Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Świeczowisko (noł Parasol) Walentowisko, które odbędzie się 13 lutego 2015 roku, o godzinie 19:30 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Organizatorzy zapraszają zakochanych i nie tylko, będzie można dedykować piosenki. Wstęp wolny.

Świeczowisko noł Parasol Walentowisko

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=3329&start=30
Informacje12 lutego 2015, 19:00,

Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem - Klub Podróżnika

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika nt.: Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem. Pokaz slajdów Ewy Sypiańskiej. Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Amerykański roadtrip, czyli tam i z powrotem - Klub Podróżnika

7 tygodni, 22 tysiące kilometrów, 19 stanów, 5 niedźwiedzi, 5 tysięcy bizonów, 4000 m n.p.m. i 2 stłuczki, czyli samochodowa podróż przez USA. Ewa Sypiańska jest studentką biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Podróże to jej największa pasja. Lubi pływać po morzach, szczególnie na żaglowcach. Autostopem przemierzyła Bałkany i dotarła do Turcji. Gdy pojawiła się możliwość, aby wyruszyć za morze na staż biotechnologiczny do USA, nie wahała się. Na rok zamieszkała w Wirginii, skąd wyruszyła w drogę na tak zwany „classic american roadtrip”, marzenie wielu amerykanów i jej samej.

Olek Ryszka, 16 lipca 2019
Otrzymaliśmy wiadomość że autorka pokazu slajdów Amerykański Roadtrip musi przełożyć spotkanie - nowy termin to tydzień później 19.02.2015, godz. 19.00
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=5034&start=30