Informacje13 grudnia 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 16 grudnia 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 grudnia 2011, 00:00,

Koncert zespołu Hellish Monady w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z coverbandem HELLISH MONADY. Koncert odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Hellish Monady.

HELLISH MONADY

HELLISH MONDAY to krótko mówiąc - piekielny poniedziałek. Ale spoko, spoko.. do poniedziałku jeszcze daleko - przed nami weekend i trzeba go wspaniale przeżyć. Zespół Hellish Monday w tym Wam pomoże i właśnie po to on jest. Zagrają Wam ostro, że poczujecie się jak przed plutonem egzekucyjnym a zapewni to Piotr, który na basówce strzela jak z karabinu maszynowego. Będzie też lirycznie, że popłyną Wam łzy, gdy zaśpiewa gitara Michała a koronkowe pasaże spłyną wodospadem z klawiatury Rafała. Poczujecie niepokój gdy przeszyją powietrze dzwięki bębnów, werbli i złocistych talerzy Vaca. Jednak, tak naprawdę, wszystko dopiero się zacznie jak pojawi się Kasia i oczaruje Was swoim niespotykanym i niebanalnym głosem.

A teraz już całkiem poważnie (bo czasami żartują) : "Hellish Monday" to połączenie Pop-rocka, soulu, bluesa, R&B, fussion a nawet czasami jazzu. Zobaczycie, że można to pogodzić. Grają kawałki mniej i bardziej znane. Dobierają tak repertuar, żeby nie grać jak wszystkie coverowe kapele. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie. To co robią, wynika z ich pasji i mają nadzieję, że to poczujecie słuchając ich muzyki. Zespół Hellish Monady występuje w składzie: Katarzyna Sowińska - Vocal, Rafał Wiszniewski - Keyboard, Piotr Derwiński - Bass Guitar, Michał Wiśniewski - Guitar (el. & ac.), Wacław Laskowski - Drums (leader). Zapraszam na koncert Hellish Monady w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie