Informacje16 listopada 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 18 listopada 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko

Tym razem, będzie trochę inaczej i będzie kilka niespodzianek w programie: o godz. 19.00 – EPUZER – monodram Jakuba Wlazło ( w połowie sali), o godz. 19.45 – zespół pod kierunkiem Magdy Sobienieckiej, natomiast o godz. 20.00 – Parasol Poetica.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 listopada 2011, 00:00,

Pani Jesień dary niesie - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: PANI JESIEń DARY NIESIE, w wykonaniu zespołu muzycznego KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 listopada 2011 roku, o godzinie 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Zapraszamy na Bajkową Niedzielę!

ZESPÓ£ MUZYCZNY KOP PRZEDSTAWIENIE pt. PANI JESIEń DARY NIESIE

Zespół muzyczny KOP przedstawienie pt. Pani Jesień dary niesie. Głównym bohaterem będzie Pani Jesień oraz Świstak. Zobaczymy przygody, jakie oni przeżywają zwykle o tej porze roku - we wrześniu robią porządki w swoim gospodarstwie, zbierają owoce i warzywa (dary jesieni) i robią z nich przetwory i zapasy na zimę. W październiku przeżywają straszną przygodę z burzą, walczą z ulewnym deszczem i piorunami, żegnają ptaki odlatujące do ciepłych krajów. W listopadzie natomiast szykują się do zimowego snu i powitania zimy. W przedstawieniu usłyszymy wiele piosenek – Zakatarzony wrzesień, Tydzień owocowy, Jesienny deszcz i Szumi wiatr na do widzenia.

Posłuchaj piosenki z przedstawienia Pani Jesień dary niesie:
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno