Informacje9 października 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 14 października 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 października 2011, 00:00,

15 października wyjazd do mszczonowskich ciepłych źródeł

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno i Stowarzyszeniem Tuż Obok, w ramach projektu SZCZęŚLIWE KOBIETY GMINY PIASECZNO, zapraszają mieszkanki gminy Piaseczno, do udziału w wyjazdach do ciepłych źródeł - Term w Mszczonowie. Najbliższy wyjazd odbędzie się 15 października 2011 roku o godz 9.00 z parkingu obok Urzędu Gminy. Przewidywany powrót ok. 13.00 - 14.00. Wyjazd jest bezpłatny. Ilość miejsc - 45. Zapisy uczestniczek pod nr tel. 602 242 181 - prosimy o wysyłanie SmS-ów z nazwiskami uczestniczek. W przypadku braku miejsc odsyłamy wiadomość zwrotną (jeśli nie odsyłamy uczestniczka jest zapisana).

wyjazd do mszczonowskich ciepłych źródeł
autor/źródło: Bożena Tlatlik-Gierszewska - Stowarzyszenie Tuż Obok