Informacje11 kwietnia 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 15 kwietnia 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje11 kwietnia 2011, 00:00,

Malarstwo Leszka Kałuszka Pierwszy Parking w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Leszka Kałuszka, pod tytułem PIERWSZY PARKING. Wernisaż wystawy odbędzie się 15 kwietnia 2011 roku o godz. 18.00, w Galerii Pasaż mieszczącej się w Filii GOK, przy ul. Toplowej 2 w Mysiadle. Wystawę będzie można oglądać do 18 maja 2011 roku.

MALARSTWO LESZKA KA£USZKA PIERWSZY PARKING

Leszek Kałuszka, ur. 19.0.1964 w Warszawie. Absolwent warszawskiej ASP, wydz. Wzornictwa przemysłowego 1983. Wystawiał swoje prace na Targach Sztuki w Gandawie w Belgii, w Brukseli, w Genewie, Targach Sztuki w Poznaniu, w galeriach w wielu miejscach w Polsce. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą. Członek grupy plastycznej Fam Art. Uczestnik wielu plenerów w kraju i poza nim, np. w Toscanii we Włoszech, w Niemczech. Aktualnie zajmuje się budowaniem scenografii telewizyjnej i teatralnej, tworzeniem rekwizytów oraz piciem kawy rozpuszczalnej z jedną łyżeczką cukru. O swojej twórczości mówi: “Rysuję i maluję od dziecka. Samo malarstwo nie jest rzeczywistością, ale dzięki niemu odkryłem, że potrafię fruwać do góry nogami.” Serdecznie zapraszamy na wystawę pełną niecodziennej wyobraźni i malarskiego kunsztu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie