Informacje11 kwietnia 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 15 kwietnia 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje11 kwietnia 2011, 00:00,

Malarstwo Leszka Kałuszka Pierwszy Parking w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Leszka Kałuszka, pod tytułem PIERWSZY PARKING. Wernisaż wystawy odbędzie się 15 kwietnia 2011 roku o godz. 18.00, w Galerii Pasaż mieszczącej się w Filii GOK, przy ul. Toplowej 2 w Mysiadle. Wystawę będzie można oglądać do 18 maja 2011 roku.

MALARSTWO LESZKA KA£USZKA PIERWSZY PARKING

Leszek Kałuszka, ur. 19.0.1964 w Warszawie. Absolwent warszawskiej ASP, wydz. Wzornictwa przemysłowego 1983. Wystawiał swoje prace na Targach Sztuki w Gandawie w Belgii, w Brukseli, w Genewie, Targach Sztuki w Poznaniu, w galeriach w wielu miejscach w Polsce. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą. Członek grupy plastycznej Fam Art. Uczestnik wielu plenerów w kraju i poza nim, np. w Toscanii we Włoszech, w Niemczech. Aktualnie zajmuje się budowaniem scenografii telewizyjnej i teatralnej, tworzeniem rekwizytów oraz piciem kawy rozpuszczalnej z jedną łyżeczką cukru. O swojej twórczości mówi: “Rysuję i maluję od dziecka. Samo malarstwo nie jest rzeczywistością, ale dzięki niemu odkryłem, że potrafię fruwać do góry nogami.” Serdecznie zapraszamy na wystawę pełną niecodziennej wyobraźni i malarskiego kunsztu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola