Informacje6 marca 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 11 marca 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Parasol Poetica
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 marca 2011, 00:00,

CMP CUP - Mistrzostwa Polski Pointfighting UFR Dzieci

Już niebawem, 19 marca 2011 roku zapraszamy wszystkich na kolejny Festiwal Sportów Walki, którego głównym sponsorem będzie CMP. Impreza będzie się odbywać pod nazwą CMP CUP-Mistrzostwa Polski Pointfighting UFR Dzieci. Organizatorzy ustalają obecnie miejsce wydarzenia, wobec czego będziemy Państwa na bieżąco informować o szczegółach. Tym razem będą to zawody organizowane tylko dla dzieci, gdyż celem imprezy jest propagowanie sportu wśród najmłodszych. Patronem imprezy będzie Starosta Piaseczyński. Zachęcamy do śledzenia dalszych szczegółów na naszej stronie internetowej.
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy: