Informacje19 maja 2010, 00:00,

Świeczowisko czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie i świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 21 maja 2010 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 maja 2010, 00:00,

Ostrzeżenie przed gwałtownym wzrostem stanu wody

W związku z dużymi opadami deszczu w ciągu najbliższych dni na terenie Powiatu Piaseczyńskiego przewiduje się znaczne wzrosty stanu wody w zlewni rzeki Jeziorki i Wisły.Należy się liczyć z możliwością wystąpienia rozlewisk rzeki Jeziorki, podtopieniami posesji, a także utrudnieniami w prowadzeniu prac hydrotechnicznych. Telefon alarmowy Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego - (22) 737 07 63.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: