Informacje9 marca 2010, 00:00,

Świeczowisko czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie i świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 12 marca 2010 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 marca 2010, 00:00,

Grupa MoCarta zagra KONCERT DLA EWY w £azach

Starosta Powiat Piaseczyńskiego, Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, serdecznie zapraszają na KONCERT DLA EWY, z okazji Gminnego Dnia Kobiet. Koncert, odbędzie się 13 marca 2010 roku o godz. 18.00 w sali sportowej ZSP w £azach przy ulicy Ks. Słojewskiego. Podczas koncertu zagra Grupa MoCarta. Serdecznie zapraszamy na koncert w £azach.

Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i £odzi. Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk. Grupa MoCarta to nie tylko kabaret muzyczny. Zespół występuje również z repertuarem klasycznym, a także zajmuje się muzyką rozrywkową (współpracował m.in. z takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Grupa pod Budą, Marian Opania, Włodzimierz Korcz, Artur Andrus, Czerwony Tulipan, Kayah, Piasek oraz mim Ireneusz Krosny). Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.grupamocarta.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola