Informacje19 stycznia 2013, 00:00,

Światowy Dzień Śniegu żabieniec - Zalesie Górne

Towarzystwo Narciarskie Biegówki, hotel restauracja La Musica, wypożyczalnia nart MAPI SPORT i Nadleśnictwo Chojnów zapraszają na obchody Światowego Dnia Śniegu (World Snow Day), na narciarskiej trasie biegowej żabieniec - Zalesie Górne. Zainteresowane osoby zapraszamy 20 stycznia 2013 roku do hotelu restauracji La Musica przy ul. Asfaltowej 27 w żabieńcu. W godz. 11.00 – 12.00 odbędą się płatne zajęcia z instruktorem, natomiast o godz. 13.00 rozpoczną się zajęcia dla dzieci do 12 lat (nieodpłatnie). Wypożyczalnia sprzętu będzie na miejscu. Rezerwacje pod numerem telefonu: (22) 737-24-58. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników biegówek do żabieńca.

BIEGÓWKI ŚWIATOWY DZIEń ŚNIEGU WORLD SNOW DAY żABIENIEC ZALESIE GÓRNE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 stycznia 2013, 00:00,

TURNIEJ SZACHOWY W CHYLICACH

W dniach 19-20 stycznia 2013 roku odbędzie się Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix. Zapisy odbędą się w godz. 9.30-9.55 w sobotę. Miejsce: Zespół Szkół Publicznych im. Ks. J. Twardowskiego przy ul. Dworskiej 2 w Chylicach. Organizatorzy: UKS Szachylice, Centrum Kultury Piaseczno, Klub Kultury w Zalesiu Górnym. Szczegóły turnieju szachowego: Turniej Szachowy w Chylicach (.pdf) Serdecznie zapraszamy na turniej szachowy w Chylicach.

TURNIEJ SZACHOWY W CHYLICACH
autor/źródło: Andrzej Szczygielski - Klub Kultury w Zalesiu Górnym