Informacje19 stycznia 2013, 00:00,

Światowy Dzień Śniegu żabieniec - Zalesie Górne

Towarzystwo Narciarskie Biegówki, hotel restauracja La Musica, wypożyczalnia nart MAPI SPORT i Nadleśnictwo Chojnów zapraszają na obchody Światowego Dnia Śniegu (World Snow Day), na narciarskiej trasie biegowej żabieniec - Zalesie Górne. Zainteresowane osoby zapraszamy 20 stycznia 2013 roku do hotelu restauracji La Musica przy ul. Asfaltowej 27 w żabieńcu. W godz. 11.00 – 12.00 odbędą się płatne zajęcia z instruktorem, natomiast o godz. 13.00 rozpoczną się zajęcia dla dzieci do 12 lat (nieodpłatnie). Wypożyczalnia sprzętu będzie na miejscu. Rezerwacje pod numerem telefonu: (22) 737-24-58. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników biegówek do żabieńca.

BIEGÓWKI ŚWIATOWY DZIEń ŚNIEGU WORLD SNOW DAY żABIENIEC ZALESIE GÓRNE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 stycznia 2013, 00:00,

Kot w Butach na Bajkowej Niedzieli Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KOT W BUTACH, w wykonaniu Autorskiego Teatru Młodego Widza. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 stycznia 2013 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy!

Kot w Butach na Bajkowej Niedzieli Piaseczno

Autorski Teatr Młodego Widza zaprezentuje jeden z najpopularniejszych motywów literatury dziecięcej, stworzony w XVII- wiecznej Francji przez Charlesa Perrault'a - opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota. Młodzieniec mieszka u brata, który odziedziczył ojcowski młyn. Chłopak, nazywany przez gospodarza darmozjadem, wyrusza w świat w poszukiwaniu szczęścia. Jaki może mieć pożytek z kota? Do czego kotu potrzebne są buty, jak je wykorzysta i co z tego będzie miał biedny młynarz? – przekonacie się sami. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym. Przez scenę pełną kolorowej scenografii przemierzy tytułowy Kot, Janek, Brat, Król, Królewna, Zajączki i inne postacie z bajki. Ciekawa muzyka, efekty oraz wartka akcja zapewnią dobrą zabawę dla dzieci, no i oczywiście dla ich opiekunów. Obsada: A. Gotz, M. Piejaś, opracowanie muzyczne: A. Król, dekoracje: B. Falkowska, lalki: A. Stelmachów. Zapraszamy na występ Kota w Butach w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno