Informacje2 stycznia 2010, 00:00,

Świąteczny koncert orkiestry OSP Nadarzyn w Mrokowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Mrokowie, Radny, Sołtys i Rada Sołecka Woli Mrokowskiej serdecznie zapraszają mieszkańców na KONCERT ŚWI¡TECZNY. Koncert, odbędzie się w niedzielę 3 stycznia 2010 roku o godz. 13.00 w kościele pw. Św. Stanisława Kostki w Mrokowie. Zagra Strażacka Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn. Serdecznie zapraszamy na koncert do Mrokowa.


Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn

Strażacka Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn powstała w 1998 roku z inicjatywy Władz Gminy i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie. Założycielem i dyrygentem orkiestry jest Mirosław Chilmanowicz, na co dzień pracujący w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojska Polskiego na stanowisku kapelmistrza - tamburmajora. Prezesem orkiestry oraz jednocześnie jednostki OSP jest Mirosław Chilmanowicz. W orkiestrze realizuje swoje muzyczne pasje około pięćdziesięciu osób w różnym wieku, zarówno dorośli, wykonujący na co dzień zawody niezwiązane z muzyką, jak i studenci oraz uczniowie szkół podstawowych i średnich. Wysoki poziom artystyczny, jaki prezentuje orkiestra, sprawia, że koncerty w jej wykonaniu są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność, a także cieszą się uznaniem jurorów na festiwalach w kraju i zagranicą, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia. Orkiestra aktywnie uczestniczy w uroczystościach państwowych, gminnych i patriotyczno-religijnych. Repertuar stanowią polskie i światowe standardy muzyki rozrywkowej i marszowej. Strona internetowa orkiestry: www.orkiestra.nadarzyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje25 grudnia 2009, 00:00,

Koncert Kolęd Beaty Bednarz w kościele w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Proboszcz Parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, Sołtysi i Rady Sołeckie Nowej Iwicznej i Mysiadła oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na KONCERT KOLęD BEATY BEDNARZ. Koncert odbędzie się w naszym kościele 27 grudnia 2009 roku o godz. 19.00 w Kościele Parafialnym w Starej Iwicznej. Serdecznie zapraszamy na koncert do Starej Iwicznej.


Beata Bednarz - życzę Ci

Beata Bednarz to wokalistka śpiewająca soul, gospel, blues. Wydała sześć solowych projektów: Uwielbiam Cię, (1987), Ostatnia Wieczerza (1988), Pelengator (1990), Wierna (1994), Co jest grane (1998), Zwątpienie - Zdziwienie (2008). Współpracuje z zespołami kojarzonymi z nurtem gospel, m. in.: Heavy Blues, Amenband, Gaude Band, Trzecia Godzina Dnia. Koncertowała i nagrywała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m. in. : Marylą Rodowicz, Edytą Górniak, Andrzejem Piaskiem Piasecznym, Mietkiem Szcześniakiem, De Mono, Budką Suflera, Kayah. Jest laureatką i gościem wielu festiwali. W roku 2006 zdobyła III miejsce na festiwalu Jedynki w Sopocie z Big Stars (z Lorą Szafran i Patrycją Golą).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie