Informacje16 grudnia 2017, 09:00,

Świąteczny Jarmark w Lesznowoli

16 grudnia 2017 roku w godz. 10.00-16.00 zapraszamy na Świąteczny Jarmark do Lesznowoli. Miejsce: przy Urzędzie Gminy w Lesznowoli. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: wioska św. Mikołaja, stoiska handlowe z rękodziełem i świątecznymi przysmakami oraz wspólne kolędowanie. Szczegóły na poniższym plakacie. Zapraszamy na Jarmark do Lesznowoli!

ŚWIĄTECZNY JARMARK W LESZNOWOLI

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

Organizatorzy zaprosili rękodzielników oraz producentów zdrowej żywności do zgłaszania swoich ofert - gwarantując bezpłatną powierzchnię handlową w postaci estetycznych miejsc ustawionych przy Urzędzie Gminy. W czasie Jarmarku czynna będzie Wioska Świętego Mikołaja, a na scenie wystąpią lokalne grupy artystyczne. Serdecznie zapraszamy!

Informacje14 grudnia 2017, 08:00,

XIV Gminne Teatralia Lesznowolskie

14-15 grudnia 2017 r. w godz. 9.00 - 15.00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, przy ul. Topolowej 2 odbędą się XIV Gminne Teatralia Lesznowolskie. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Lesznowoli, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Mazowieckim Związkiem Pracodawców w Gminie Lesznowola. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie.

XIV GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE

Zaproszenie dla szkół i przedszkoli (plik do pobrania)
Karta zgłoszenia (plik do pobrania)
Regulamin (plik do pobrania)