Informacje16 grudnia 2016, 19:30,

Świąteczne Świeczowisko 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 grudnia 2016 roku o godz. 19:30 zapraszamy na świąteczne Świeczowisko. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy!

ŚWIĄTECZNE ŚWIECZOWISKO 2016

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Centrum Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu zespołu Parasol Poetica. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. „poezją śpiewaną”, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Pomysłodawcą i moderatorem świeczowisk jest zespół Parasol Poetica.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 grudnia 2016, 12:00,

Święty Mikołaj spotka się z dziećmi w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Śpieszymy donieść (to potwierdzona informacja którą otrzymaliśmy ze świątecznej i radosnej Laponii), że św. Mikołaj zarezerwował sobie termin na spotkanie z Dziećmi w Tarczynie. Odbędzie się ono w dniu 24 grudnia (sobota) 2016 r. o godz. 12.00 przed starym Urzędem Miejskim w Tarczynie, ul. Rynek 8. Zapraszamy do Tarczyna!

ŚWIĘTY MIKOŁAJ SPOTKA SIĘ Z DZIEĆMI W TARCZYNIE

Święty Mikołaj nie przyjedzie z pustymi rękami. Wszystkie dzieci, które spotkają się z Mikołajem otrzymają prezent w postaci słodyczy. Zapraszają: Barbara Galicz - Burmistrz Tarczyna, Alfred Kohn - dyr. Gminnego Ośrodka Kultury. Zapraszamy dzieci na spotkanie z Mikołajem!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie