Informacje16 grudnia 2016, 18:00,

Świąteczne granie w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na Świąteczne granie do Góry Kalwarii. Miejsce: Kino Uciecha, ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny! Zapraszamy.

ŚWIĄTECZNE GRANIE W GÓRZE KALWARII

Świąteczne granie - najpiękniejsze polskie kolędy zabrzmią 16 grudnia w kinie Uciecha. W dobry świąteczny nastrój wprowadzą nas młodzi artyści z ogniska muzycznego. Podczas koncertu wystąpią zarówno obecni, jak i byli uczniowie ogniska. Pierwszy utwór będzie należał do absolwentki ogniska Edyty Wiśniewskiej, która w duecie z Tadeuszem Sasem zagra na akordeonie. Później zaprezentują się młodsi koledzy. W sumie wystąpi 23 podopiecznych Danuty Korulczyk. Zapraszamy wszystkich nie tylko do wysłuchania kolęd, lecz także do ich wspólnego śpiewania. Wieczór zakończy kolejna absolwentka ogniska - Justyna Mróz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2016, 08:00,

Spotkanie z Rafałem Witkiem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Witkiem, autorem poczytnych książek dla dzieci. 16 grudnia 2016 roku odbędą się dwa spotkania: o godzinie 8.00 w Jazgarzewie i o 10.30 w Piasecznie. W trakcie spotkania możliwość nabycia książek z autografem autora.

SPOTKANIE Z RAFAŁEM WITKIEM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie