Informacje1 listopada 2009, 00:00,

Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom Jazgarzew


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już po raz siódmy w szkole w Jazgarzewie ruszy ŚWI¡TECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOżSZYM dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, superspektaklem przygotowanym przez rodziców, kawiarenką i wystawą firm. Podczas kiermaszu będziemy zbierać też pieniądze na budowę szkolnego boiska.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym. Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy ,mimo kryzysu,prawie 6 000 zł. To dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na zielone szkoły, wycieczki i zajęcia dodatkowe., zakup podręczników, obiadów.

W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Kaufland Piaseczno, KARTYNA-P. Kostrzyńska, MOLLON Cosmetics, Sport Masters, Eveline Cosmetis, Norauto, Bank Spółdzielczy, Natalia Gold, Nokia P. Zalewski, "Yamo", Salon Samochodowy Volkswagen - Audi P. Wajdemajer, firma Contim P. Chrzanowski, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria "Artis", Galeria Pomarańczowa, Księgarnia "Rym" , Coca cola, Pracownia Plastyczna, Fotoluk -zakład fotograficzny.

Zapraszam znów do przyłączenia się do akcji biorąc udział w kiermaszu lub przekazując fanty na loterię. Zjednoczmy nasze serca ponownie 4 grudnia 2009 roku. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny kom. 602-423-558 lub tel. szkoły 756-72-51
autor/źródło: Maria Ludwicka - Świąteczna Akcja Pomocy Najuboższym Dzieciom

Napisz komentarz

Informacje27 października 2009, 00:00,

Uwagi Daniela Putkiewicza na temat projektu MISTER


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Projekt Mister (http://www.mist‐er.com) jest jedną z prototypowych koncepcji transportu pasażerskiego należących do większej rodziny systemów określanych wspólną nazwą PRT Personal Rapid Transit. PRT łączy cechy transportu indywidualnego z zaletami transportu publicznego. Opiera się na transporcie pasażerów w kilkuosobowych, automatycznych pojazdach dostępnych na żądanie i przewożących pasażerów bezpośrednio bez zatrzymywania na przystankach pośrednich do wybranego przez pasażera przystanku końcowego. Historia tego pomysłu sięga roku 1953. Jednym z największych wyzwań stojących przed gminą Piaseczno jest zorganizowanie transportu Piaseczno‐Warszawa. Z naszego punktu widzenia wydaje się oczywistym, że pomysł należy rozpatrzyć pod kątem zorganizowania linii wzdłuż ul. Puławskiej (...) Ciąg dalszy przeczytasz w dokumencie: uwagi Daniela Putkiewicza na temat projektu MISTER .pdf
autor/źródło: Daniel Putkiewicz - Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwoju Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie