Informacje18 stycznia 2013, 00:00,

Świat wokół nas - powiatowy konkurs plastyczny

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piasecznie organizuje powiatowy konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczej. Tegoroczna edycja zatytułowana jest ŚWIAT WOKÓ£ NAS. Konkurs jest adresowany do przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu piaseczyńskiego. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 lutego 2013 roku na adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Szpitalna 12, Piaseczno z dopiskiem Świat wokół nas. Regulamin konkursu na stronie Ośrodka: www.piasecznoSosw.otoStrona.pl

ŚWIAT WOKÓ£ NAS - POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ
Tematy:

Informacje18 stycznia 2013, 00:00,

KS GOSiRki Piaseczno grają o Halowe Mistrzostwo Mazowsza w halowej piłce nożnej

20 stycznia 2013 roku w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się turniej o Halowe Mistrzostwo Mazowsza w halowej piłce nożnej kobiet. Początek zawodów o godzinie 9:00. W historii rozgrywanego regularnie od 2004 roku turnieju piłkarki GOSiRek zdobyły do tej pory 3 medale. W 2004 w Warszawie stanęły na najniższym stopniu podium, pięć lat później z Radomia przywiozły srebro, by w końcu przed rokiem w Ciechanowie wywalczyć tytuł Halowych Mistrzyń Mazowsza. W niedzielę będą zatem bronić złotych medali. Wsparcie kibiców na pewno doda im wiele sił. Serdecznie zapraszamy na turniej.

TURNIEJ O HALOWE MISTRZOSTWO MAZOWSZA W HALOWEJ PI£CE NOżNEJ KOBIET
autor/źródło: KS GOSiRki Piaseczno