Informacje19 grudnia 2007, 00:00,

ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA - PODZIęKOWANIE

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Piasecznie (ul. Szpitalna) serdecznie dziękują wszystkim osobom oraz placówkom oświatowym z terenu Gminy Piaseczno, za pomoc w akcji ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA. Gorąco dziękujemy! Akcja Świąteczny Okruch Serca, odbyła się 17 grudnia 2007 roku.

Dziękujemy: Panu Dariuszowi Parolowi za nieodpłatne przewiezienie darów ze wszystkich placówek. Panu Grzegorzowi Rowińskiemu za pomoc i konsekwentną pracę na rzecz potrzebujących. Nauczycielom, uczniom oraz rodzicom: Gimnazjum nr 2 w Piasecznie, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piasecznie, Szkoły Podstawowej w Głoskowie, Szkoły Podstawowej w Złotokłosie, Rodzinnego Przedszkola Społecznego w Zalesiu Górnym, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Przedszkole Nr 1 ul. Kauna w Piasecznie, Niepublicznego Przedszkola Tanecznego "Piruet" w Piasecznie, Przedszkola Niepublicznego "Świat Bajek" w Piasecznie, Szkoły Podstawowej Nr 5 w Piasecznie, Przedszkola Nr 2 w Piasecznie, Przedszkola "Kolorowa Kraina" w Jagarzewie, Prywatne Przedszkole "Hula Hop" w Zalesiu Górnym, które zebrały dary na akcję Świąteczny Okruch Serca na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ul. Szpitalna w Piasecznie.

Wszystkie te osoby i placówki włożyły mnóstwo serca i pracy aby, jak co roku wspomóc tych, którym los mocno "dokopał". Podczas akcji ŚWI¡TECZNY OKRUCH SERCA, dla Ośrodka Szkolno Wychowawczego zebrano między innymi: słodycze, książki dla dzieci, gry, puzzle, klocki, artykuły piśmiennicze, filmy dvd i video. DZIęKUJEMY!
autor/źródło: Kasia Hernik - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno

Informacje20 grudnia 2007, 00:00,

Zaproszenie na Turniej Bilardowy w Klubie Billart Piaseczno

Klub Billart w Piasecznie zaprasza mieszkańców na pierwszy Turniej Bilardowy, który odbędzie się 20 grudnia 2007 roku, a rozpoczyna się o godzinie 18:00. Turniej zostanie rozegrany systemem 2KO (Doube Knock Out), czyli dopiero druga przegrana eliminuje z turnieju. Gramy w poola, odmiana Ósemka. W organizowanym przez nas turnieju bilardowym, mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy bilardu: zawodowcy, amatorzy, mężczyźni i kobiety. Uczestnictwo w turnieju jest odpłatne, wpisowe wynosi 30 złotych. Zapraszamy wszystkich miłośników tej gry! Więcej informacji można uzyskać odwiedzając Klub Billart (Jana Pawła II w Piasecznie - 2 piętro, nad pizzerią Da Grasso), lub telefonicznie, pod numerem telefonu: 0608-770-708