Informacje8 grudnia 2012, 00:00,

ŚWI¡TECZNY JARMARK W S£OMCZYNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Chcesz poczuć magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia, a przy okazji pomóc innym? Przyjdź w sobotę 8 grudnia 2012 roku na ŚWI¡TECZNY JARMARK, który organizuje Zespół Szkół nr 4 w Słomczynie. Podczas imprezy będzie prowadzona zbiórka słodyczy dla podopiecznych parafialnego koła Caritas. Uroczyste otwarcie jarmarku świątecznego zaplanowano na godz. 14.30. Zainauguruje go występ szkolnego chóru.

ŚWI¡TECZNY JARMARK W S£OMCZYNIE

Na parterze budynku staną stragany z ozdobami i przysmakami świątecznymi. Przez cały dzień czynne będą studio portretowe i kafeteria, w której znajdziemy kawę i domowe wypieki. Podczas jarmarku przeprowadzona zostanie również zbiórka słodyczy dla uczniów szkoły, podopiecznych parafialnego koła Caritas. Ponadto będzie można wspomóc finansowo warszawskie hospicjum dla dzieci. O godz. 17.00, wśród osób wspierających akcję, zostaną rozlosowane nagrody. Zapraszamy na świąteczny jarmark w Słomczynie!
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 grudnia 2012, 00:00,

Otwarte Forum Wiedzy Piaseczno - SPACER W CHMURACH - wykład dr hab. Elwira żmudzka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Kultura Piaseczno zaprasza na wykład dr hab. ElwirY żmudzkiej w ramach Otwartego Forum Wiedzy pt.: Spacer w chmurach. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2012 roku o godz. 16.00, w Przystanku Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Projekt programu i komentarze - Hanna Szczepanowska. Zapraszamy na sobotnie spotkanie w ramach Otwartego Forum Wiedzy w Przystanku Kultura.

OTWARTE FORUM WIEDZY - KTO DECYDUJE O MOJEJ ŚMIERCI? - KATARZYNA ANNA METLERSKA-CHABIERA

SPACER W CHMURACH - dr hab. Elwira żMUDZKA Rozbudowujące się nad naszymi głowami cirrusy, stratusy i cumulusy, to podstawa do prognozowania pogody - przynajmniej na najbliższych kilka lub kilkanaście godzin. Warto wiec obserwować chmury, by np. zdążyć do domu przed ulewą, czy zaoszczędzić sobie podlewania ogródka. Warto z innego jeszcze powodu. Chmury tworzą bajkowe spektakle na niebie, które w dużej mierze decydują o urodzie tego świata. Obejrzymy dziś także piękne fotografie takich zjawisk. Jeśli mają Państwo własne zdjęcia nieba - zapraszamy do zaprezentowania ich podczas dzisiejszego spotkania.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie