Informacje24 grudnia 2010, 00:00,

ŚWI¡TECZNE żYCZENIA Boże Narodzenie Nowy 2011 Rok

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym, życzymy wszystkim mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego: świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów od Mikołaja - świąt Bożego Narodzenia dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy 2011 Rok, żeby był lepszy niż ten, co właśnie mija...

życzenia Świąteczne Boże Narodzenie Nowy Rok

życzymy Wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór, aby przy świątecznym stole nie zabrakło Wam światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń. Aby w dniu Wigilii ogarnęło Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamienił się w żywe iskierki w oczach. Aby samotność odeszła w niepamięć a Wasza twarz i twarze bliskich Wam osób zawsze były rozpromienione uśmiechem, bez trosk, problemów, smutków, i aby w Waszym życiu były obecne same dobre myśli oraz wiara i nadzieja na lepsze jutro... Wesołych Świąt!

MIKO£AJ Z RENIFERAMI
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje26 grudnia 2010, 00:00,

Jak wygląda sytuacja pół roku po powodzi w Piasecznie

Każdy z nas pamięta, co wydarzyło się w czerwcu b.r., w okolicach ul. Nadarzyńskiej w Piasecznie. Dla przypomnienia, zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na łamach forum mieszkańców gminy Piaseczno: powódź w Piasecznie. Jak wygląda sytuacja pół roku po powodzi? Jak władze naszej gminy interesują się powodzianami? Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z jedną z mieszkanek Piaseczna, która ucierpiała w tegorocznej powodzi: pół roku po powodzi.

JAK WYGL¡DA SYTUACJA PÓ£ ROKU PO POWODZI W PIASECZNIE

PROŚBA DO MIESZKAńCÓW: Jeżeli macie coś zbędnego w swoim domu, lub chcielibyście pomóc powodzianom z Piaseczna, to prosimy o przekazywanie tych rzeczy bezpośrednio do tych rodzin, lub do siedziby iTV Piaseczno (ul. Sierakowskiego 12c, przy Skwerze Kisiela w Piasecznie, tel. 501-206-789, mail: itvpiaseczno@wp.pl).