Informacje19 października 2014, 13:00,

Supełki strachy z szafy - spektakl dla dzieci w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jakie strachy zamieszkują szafę Hortensji i czy naprawdę należy ich się bać - odpowiedzi na te i wiele innych pytań odnajdą wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego spektaklu mali widzowie wyruszą w teatralną podróż, podczas której poznają sposoby na walkę ze swoimi lękami.

Supełki strachy z szafy - spektakl dla dzieci w Auchan Piaseczno

Akcja opowieści toczy się w Supełkowie, wiosce zamieszkałej przez Supełki. To tu, pewnego dnia Hortensja słyszy tajemnicze dźwięki dobiegające z jej szafy. Wraz z przyjacielem Emilem postanawia sprawdzić, co powoduje ten hałas. Co zrobią bohaterowie, kiedy odkryją, że w garderobie skrywa się potrzebujący ich pomocy Strach Gęsia Skórka? Czy ich magiczna podróż do domu straszydła zakończy się sukcesem pomimo wieku nieprzewidzianych zdarzeń?

Spektakl teatralny pt. „Supełki – strachy z szafy” to zabawna i pouczająca opowieść. Podczas spotkania z odważnymi bohaterami mali widzowie przekonają się, że czasem nie warto się bać, a to, co wydaje nam się straszne może być jedynie wynikiem naszej wyobraźni. Różnorodność postaci, a także obecność na scenie zarówno aktorów, jak i lalek zapewni maluchom i ich rodzicom wyjątkową rozrywkę.

Przedstawienie odegrane będzie w ramach cyklu comiesięcznych spotkań teatralnych pt. „Bajkowe niedziele”. Do końca roku, raz w miesiącu, najmłodsi goście galerii handlowej Auchan w Piasecznie zapraszani będą przed scenę teatralną, gdzie aktorzy zaprezentują różnorodne, pełne emocji i przygód opowieści.

Opowieść o Supełkach zostanie zaprezentowana w niedzielę 19 października 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl pt. „Supełki – strachy z szafy” zostanie odegrany trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w atrakcji jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 października 2014, 11:00,

Bądź bezpieczny na drodze - noś elementy odblaskowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych i poruszać się po drodze? Dlaczego warto nosić elementy odblaskowe? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w najbliższy weekend w Centrach Handlowych Auchan Piaseczno i Modlińska, podczas spotkań w ramach kampanii edukacyjnej Odblaskowi.pl. Dla uczestników przygotowano bezpłatne opaski odblaskowe. Kampania edukacyjna Odblaskowi.pl skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Podczas spotkań, które odbędą się w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, a w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Modlińska, organizatorzy będą przekonywali, że wystarczy niewielka zmiana zachowań na drodze, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

Bądź bezpieczny na drodze - noś elementy odblaskowe

Warto zacząć od poprawy widoczności na drodze oraz przejściu dla pieszych i nosić elementy odblaskowe. Taki gadżet umieszczony na ubraniu sprawia, że w terenie niezabudowanym kierowca widzi pieszego lub rowerzystę już z odległości 150 metrów! Dzięki temu jest w stanie szybciej zareagować i np. rozpocząć hamowanie samochodem. Od 31 sierpnia br. obowiązek noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym nakłada na pieszych znowelizowane prawo o ruchu drogowym. Wszyscy, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Centra Handlowe Auchan, otrzymają odblaskowe opaski. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach edukacyjnych, rozwiązać krzyżówki i rebusy, a także wziąć udział w zajęciach plastycznych, których tematem będzie bezpieczne poruszanie się po drodze i zachowanie na przejściu dla pieszych. Z kolei dla dorosłych przygotowano specjalne edukacyjne broszury. Dodatkowo na stronie internetowej www.akademia.odblaskowi.pl będzie dostępna platforma e-learningowa, dzięki której dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wzbogacić swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Bądź bezpieczny na drodze - noś elementy odblaskowe

Akcja Odblaskowi.pl odbędzie się w sobotę 18 października 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. W tym roku odbędzie się już piąta edycja kampanii. Specjalny patrol Odblaskowi.pl przemierzy ponad 12 tys. kilometrów na terenie Polski, od Rzeszowa, aż po Szczecin. Organizatorzy przygotowali 40 tys. opasek odblaskowych i 40 tys. broszur edukacyjnych. Partnerami akcji są Centra Handlowe Auchan, Carefleet, sieci serwisów Perfect Service, QService, Q-Service Premium i Q-Service Moto oraz Q-Service Truck. Patronat medialny objął Magazyn Fleet i Auto Świat. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.odblaskowi.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie