Informacje20 listopada 2012, 00:00,

Sukces zawodniczek UKS Return Piaseczno

Duży sukces odniosły najmłodsze zawodniczki UKS Return Piaseczno. 10-letnia Oliwia Kornacka i 8-letnia Amelka Kotarska wywalczyły w Lidzbarku Warmińskim awans na ogólnopolski turniej finałowy Uczniowskich Klubów Sportowych, który odbędzie się 01 - 02.12.2012... również w Lidzbarku. Nasze najmłodsze zawodniczki wystąpią w gronie ośmiu najlepszych UKSów w Polsce co jest ich największym sukcesem!

SUKCES ZAWODNICZEK UKS RETURN PIASECZNO

- Amelka i Oliwia zajęły drugie miejsce w dzisiejszym turnieju półfinałowym. Mieliśmy trochę szczęścia, ponieważ drużyna SKS 40, która w końcu uplasowała się na 3 miejscu również miał dwa wygrane mecze. O zajętym drugim miejscu zadecydował bezpośredni pojedynek, który nam dosyć szczęśliwie udało się wygrać 3:2. Zaznaczyć trzeba, że na turnieju wojewódzkim Nasze dziewczęta przegrały finał z tą samą drużyną 2:3 - tam debla przegraliśmy, tu udało się wygrać - relacjonuje trener Michał Sawicki.
- Na uwagę zasługuje występ Oliwki, która przegrała tylko dwie gry w przeciągu całego turnieju i zaprezentowała się naprawdę korzystnie. Jak lwica walczyła Amelka i dzięki temu Return znalazł się wśród 8 najlepszych drużyn w Polsce! - zakończył Michał Sawicki.

W niedzielę (18.11) drugoligowa drużyna zmierzyła się z liderem II ligi CONDOHOTELS MORLINY II OSTRÓDA. Niestety osłabieni brakiem Maćka Karmolińskiego,ulegliśmy wyraźnie 2:8. Na uwagę zasługuje świetny występ Marka Badowskiego, który pokonał medalistę drużynowych Mistrzostw Europy Adriana Więcka, oraz Jacka Karcza!

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY UDANYCH WYSTęPÓW
autor/źródło: Maciek Chojnicki

Informacje20 listopada 2012, 00:00,

Zespół BEDNAREK zagra koncert w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert Kamila Bednarka z zespołem, który odbędzie się 9 grudnia 2012 roku o godz. 20.00, w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł, natomiast w dniu koncertu 30 zł. Zapraszamy na koncert zespołu Bednarek w Piasecznie.

ZESPÓ£ BEDNAREK ZAGRA KONCERT W PIASECZNIE

Kamil Bednarek znany również jako MaccaBraa to muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. Bednarek znany jest z trzeciej edycji programu Mam talent, gdzie zajął drugie miejsce. Jest artystą, który mimo młodego wieku podbił serca setek tysięcy słuchaczy i jednym z najbardziej znanych promotorów muzyki reggae w Polsce. W latach 2008-2012 wokalista formacji Star Guard Muffin. Od 2012 roku występuje w zespole sygnowanym jego nazwiskiem tj. BEDNAREK. Kamil Bednarek występuje razem z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj Star Guard Muffin) oraz z gitarzystami wrocławskiej legendy reggae Stage of Unity, Piotrkiem "Piterem" Bielawskim (gitara) oraz Piotrkiem "Zwierzakiem" Stanclikiem (gitara basowa).

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno